Αναζητηση στο ιστολογιο (Μπορειτε να δειτε προηγουμενες δημιοσιευμενες αναρτησεις)

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

Τρίτη, 17 Ιανουαρίου 2017

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 21-22 Ιανουαρίου στον Α' όμιλο της Α' Κατηγορίας!!!



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.01.2017
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————

Ιωνικός – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.01.2017
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσιαντής Θωμάς
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης
ΠΑΟ Κουφαλίων – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
Αίας Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Πέμπτη, 12 Ιανουαρίου 2017

ΤΩΡΑ: Εκ νέου αναβολή όλων των αγώνων ανδρών του Σαββατοκύριακου!!!



Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώθηκε ότι ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ όλοι οι προγραμματισμένοι αγώνες ΑΝΔΡΩΝ όλων των κατηγοριών (Α1, Α’, Β’ και Γ’) που ήταν να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 14 - 15 Ιανουαρίου 2017, λόγω κακών συνθηκών που επικρατούν στις γηπεδικές εγκαταστάσεις της Περιφερειακής Ενότητας Θεσσαλονίκης.

Το επόμενο Σαββατοκύριακο 21 – 22 Ιανουαρίου 2017 θα προγραμματιστούν να διεξαχθούν εκ νέου οι ίδιοι αγώνες, δηλαδή η 19η αγωνιστική της Α1 Ερασιτεχνικής κατηγορίας, η 17η αγωνιστική της Α’, η 14η αγωνιστική της Β’ και η 10η αγωνιστική της Γ’.

Τρίτη, 10 Ιανουαρίου 2017

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 14-15 Ιανουαρίου στον Α' όμιλο της Α' Κατηγορίας!!!



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14.01.2017
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Ελευθεριακός – Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Ξυλούρης Νικόλαος
ΚΥΡΙΑΚΗ 15.01.2017
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————————
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – Μ.Αλέξ. Καλοχωρίου

Γήπεδο: Χαλκηδόνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Γιαννόπουλος Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Τσιαντής Θωμάς
Αστέρας Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
Γήπεδο: Δημ.Αμπελοκήπων (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
ΑΟΚ Αγίου Αθανασίου – Δόξα Ελπίδας
Γήπεδο: Αγίου Αθανασίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αβραμίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Βαλανίκας Ευριπίδης
ΠΑΟ Κουφαλίων – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αστρεινίδης Θεμιστοκλής – Α’Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης
Ιωνικός – Αστραπή Δενδροποτάμου
Γήπεδο: Ιωνίας (Διαβατών) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης
Αίας Ευόσμου – Αξιός Ανατολικού
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος

Τετάρτη, 4 Ιανουαρίου 2017

SOS: Αναβολή όλων των πρωταθλημάτων στην ΕΠΣΜ!!!



Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ όλοι οι προγραμματισμένοι αγώνες ΑΝΔΡΩΝ όλων των κατηγοριών (Α1, Α’, Β’ και Γ’) που ήταν να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 7 - 8 Ιανουαρίου 2017, λόγω των δυσχερών καιρικών συνθηκών που αναμένεται να επικρατήσουν το συγκεκριμένο διήμερο στην Περιφερειακή Ενότητα Θεσσαλονίκης.

Το επόμενο Σαββατοκύριακο 14 – 15 Ιανουαρίου 2017 θα προγραμματιστούν να διεξαχθούν εκ νέου οι ίδιοι αγώνες, δηλαδή η 19η αγωνιστική της Α1 Ερασιτεχνικής κατηγορίας, η 17η αγωνιστική της Α’, η 14η αγωνιστική της Β’ και η 10η αγωνιστική της Γ’.