ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΟΥΜΕ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΣΕΛΙΔΑ "ΙΣΤΟΡΙΑ" ΠΟΥ ΠΡΟΣΘΕΣΑΜΕ ΣΤΗΝ ΜΠΑΡΑ ΜΕΝΟΥ ΤΟΥ SITE.ΕΚΕΙ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΕΤΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΙΣ ΚΥΡΙΟΤΕΡΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ!!!

Πέμπτη, 28 Αυγούστου 2014

ΑΛΛΑΓΗ ΕΔΡΑΣ ΣΤΟ ΦΙΛΙΚΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ!!!!



ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΤΟΥ ΦΙΛΥΡΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ Ο ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΦΙΛΙΚΟΣ ΑΓΩΝΑΣ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑΣ ΑΝΑΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΚΑΙ ΤΗΝ Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 30/8/2014 ΚΑΙ ΩΡΑ 18:00 μ.μ.

ΦΙΛΙΚΟ:Δόξα Πενταλόφου-Απόλλων Αρναίας 3-3


Ένα πολύ ωραίο παιχνίδι διεξήχθη σήμερα (27/8) στον Πεντάλοφο, όπου Δόξα και Απόλλων Αρναίας προσέφεραν πλούσιο θέαμα μπροστά σε περίπου 100 άτομα, με τελικό αποτέλεσμα 3-3.Από πλευράς της Δόξας μπορούμε να πούμε ότι πραγματοποίησε άλλη μια καλή εμφάνιση ενόψει του πρωταθλήματος της Α1 με μία ομάδα που θα αγωνίζεται την φετινή χρονιά στην Γ' Εθνική.Στα του αγώνα τώρα οι φιλοξενούμενοι άνοιξαν το σκορ με τον Γιώργο Μπουλγκουρίδη, κάνοντας το 0-1 για τον Απόλλωνα.Στο 26' και έπειτα από λάθος της άμυνας του Απόλλωνα, ο Νάσης με πλασέ έφερε το ματς στα ίσια ισοφαρίζοντας σε 1-1.Οι φιλοξενούμενοι όμως δεν το έβαλαν κάτω και κατάφεραν να ξαναπεράσουν μπροστά στο σκορ 1-2 με τον Πιπινίκα.Σκορ ημιχρόνου 1-2.


Στο δεύτερο ημίχρονο και συγκεκριμένα στο 63', ο Δημήτρης Μπουλγκουρίδης δίνει διαστάσεις θριάμβου για την ομάδα του, καθώς έκανε το 1-3 για την ομάδα της Αρναίας.Η Δόξα όμως δεν είχε πει την τελευταία της λέξη και με κεφαλιές του Σακόγλου στο 72' και Χατζηαγοράκη αντίστοιχα στο 89' διαμορφώθηκε το τελικό 3-3.Επόμενος και μάλλον τελευταίος φιλικός αγώνας προετοιμασίας είναι με αντίπαλο την Α.Ε. Φιλύρου (Α' ΕΠΣΜ), αγώνας που θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο του Φιλύρου το Σάββατο 30/8/2014 και ώρα 18:15 μ.μ. 

Τετάρτη, 27 Αυγούστου 2014

Πρεμιέρα με τον Παύλο Μελά η Δόξα!!! Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1!!!



Με τον Παύλο Μελά κληρώθηκε να αγωνιστεί η Δόξα Πενταλόφου, αγώνας που θα πραγματοποιηθεί το Σαββατοκύριακο 6-7 Σεπτεμβρίου στο γήπεδο της Σταυρούπολης.

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1:
1η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αστέρας Ραιδεστού: -
Μακεδονικός – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΑΟ Καρδίας – Ομόνοια Σίνδου: -
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ολυμπιακός Κυμίνων: -
Παύλος Μελάς – Δόξα Πενταλόφου: -

Θερμαϊκός Θέρμης – ΓΣ Ηλιούπολης: -
Ενωση Συκεών – ΠΑΟΝΕ: -
Διγενής Μονολόφου – Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Πολυδενδρίου: -
2η αγωνιστική
Ιάσων Αυγής – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Αστέρας Ραιδεστού – Μακεδονικός: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Ομόνοια Σίνδου – Παύλος Μελάς: -
Ολυμπιακός Κυμίνων – Θερμαϊκός Θέρμης: -
Δόξα Πενταλόφου – Ενωση Συκεών: -

ΓΣ Ηλιούπολης – Διγενής Μονολόφου: -
ΠΑΟΝΕ – ΑΕ Πολυδενδρίου: -
Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΠΕ Λαγκαδά: -
3η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μακεδονικός: -
ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής: -
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αστέρας Ραιδεστού: -
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Ενωση Συκεών – Ομόνοια Σίνδου: -
Διγενής Μονολόφου – Ολυμπιακός Κυμίνων: -
ΑΕ Πολυδενδρίου – Δόξα Πενταλόφου: -

ΑΠΕ Λαγκαδά – ΓΣ Ηλιούπολης: -
Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΑΟΝΕ: -
4η αγωνιστική
ΑΟ Καρδίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Μακεδονικός – Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Ιάσων Αυγής – Παύλος Μελάς: -
Αστέρας Ραιδεστού – Θερμαϊκός Θέρμης: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Διγενής Μονολόφου: -
Ομόνοια Σίνδου – ΑΕ Πολυδενδρίου: -
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Δόξα Πενταλόφου – Οδυσσέας Κορδελιού: -

ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΑΟΝΕ: -
5η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Παύλος Μελάς – ΑΟ Καρδίας: -
Θερμαϊκός Θέρμης – Μακεδονικός: -
Ενωση Συκεών – Ιάσων Αυγής: -
Διγενής Μονολόφου – Αστέρας Ραιδεστού: -
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Οδυσσέας Κορδελιού – Ομόνοια Σίνδου: -
ΠΑΟΝΕ – Ολυμπιακός Κυμίνων: -
ΓΣ Ηλιούπολης – Δόξα Πενταλόφου: -
6η αγωνιστική
Παύλος Μελάς – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Αχιλλέας Τριανδρίας – Θερμαϊκός Θέρμης: -
ΑΟ Καρδίας – Ενωση Συκεών: -
Μακεδονικός – Διγενής Μονολόφου: -
Ιάσων Αυγής – ΑΕ Πολυδενδρίου: -
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΠΕ Λαγκαδά: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΠΑΟΝΕ: -
Ομόνοια Σίνδου – ΓΣ Ηλιούπολης: -
Ολυμπιακός Κυμίνων – Δόξα Πενταλόφου: -
7η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Θερμαϊκός Θέρμης: -
Ενωση Συκεών – Παύλος Μελάς: -
Διγενής Μονολόφου – Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΕ Πολυδενδρίου – ΑΟ Καρδίας: -
ΑΠΕ Λαγκαδά – Μακεδονικός: -
Οδυσσέας Κορδελιού – Ιάσων Αυγής: -
ΠΑΟΝΕ – Αστέρας Ραιδεστού: -
Δόξα Πενταλόφου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου: -
8η αγωνιστική
Ενωση Συκεών – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Θερμαϊκός Θέρμης – Διγενής Μονολόφου: -
Παύλος Μελάς – ΑΕ Πολυδενδρίου: -
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΠΕ Λαγκαδά: -
ΑΟ Καρδίας – Οδυσσέας Κορδελιού: -
Μακεδονικός – ΠΑΟΝΕ: -
Ιάσων Αυγής – ΓΣ Ηλιούπολης: -
Αστέρας Ραιδεστού – Δόξα Πενταλόφου: -

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ομόνοια Σίνδου: -
9η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Διγενής Μονολόφου: -
ΑΕ Πολυδενδρίου – Ενωση Συκεών: -
ΑΠΕ Λαγκαδά – Θερμαϊκός Θέρμης: -
Οδυσσέας Κορδελιού – Παύλος Μελάς: -
ΠΑΟΝΕ – Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΟ Καρδίας: -
Δόξα Πενταλόφου – Μακεδονικός: -

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ιάσων Αυγής: -
Ομόνοια Σίνδου – Αστέρας Ραιδεστού: -
10η αγωνιστική
ΑΕ Πολυδενδρίου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Διγενής Μονολόφου – ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Ενωση Συκεών – Οδυσσέας Κορδελιού: -
Θερμαϊκός Θέρμης – ΠΑΟΝΕ: -
Παύλος Μελάς – ΓΣ Ηλιούπολης: -
Αχιλλέας Τριανδρίας – Δόξα Πενταλόφου: -

ΑΟ Καρδίας – Ολυμπιακός Κυμίνων: -
Μακεδονικός – Ομόνοια Σίνδου: -
Ιάσων Αυγής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
11η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Οδυσσέας Κορδελιού – ΑΕ Πολυδενδρίου: -
ΠΑΟΝΕ – Διγενής Μονολόφου: -
ΓΣ Ηλιούπολης – Ενωση Συκεών: -
Δόξα Πενταλόφου – Θερμαϊκός Θέρμης: -

Ολυμπιακός Κυμίνων – Παύλος Μελάς: -
Ομόνοια Σίνδου – Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας: -
Αστέρας Ραιδεστού – Ιάσων Αυγής: -
12η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΠΑΟΝΕ: -
ΑΕ Πολυδενδρίου – ΓΣ Ηλιούπολης: -
Διγενής Μονολόφου – Δόξα Πενταλόφου: -

Ενωση Συκεών – Ολυμπιακός Κυμίνων: -
Θερμαϊκός Θέρμης – Ομόνοια Σίνδου: -
Παύλος Μελάς – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
ΑΟ Καρδίας – Αστέρας Ραιδεστού: -
Μακεδονικός – Ιάσων Αυγής: -
13η αγωνιστική
ΠΑΟΝΕ – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
ΓΣ Ηλιούπολης – Οδυσσέας Κορδελιού: -
Δόξα Πενταλόφου – ΑΠΕ Λαγκαδά: -

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΕ Πολυδενδρίου: -
Ομόνοια Σίνδου – Διγενής Μονολόφου: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ενωση Συκεών: -
Αστέρας Ραιδεστού – Παύλος Μελάς: -
Ιάσων Αυγής – Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Μακεδονικός – ΑΟ Καρδίας: -
14η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΓΣ Ηλιούπολης: -
ΠΑΟΝΕ – Δόξα Πενταλόφου: -

Οδυσσέας Κορδελιού – Ολυμπιακός Κυμίνων: -
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ομόνοια Σίνδου: -
ΑΕ Πολυδενδρίου – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Ενωση Συκεών – Αστέρας Ραιδεστού: -
Θερμαϊκός Θέρμης – Ιάσων Αυγής: -
Παύλος Μελάς – Μακεδονικός: -
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΟ Καρδίας: -
15η αγωνιστική
Δόξα Πενταλόφου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -

Ολυμπιακός Κυμίνων – ΓΣ Ηλιούπολης: -
Ομόνοια Σίνδου – ΠΑΟΝΕ: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Οδυσσέας Κορδελιού: -
Αστέρας Ραιδεστού – ΑΕ Πολυδενδρίου: -
Ιάσων Αυγής – Διγενής Μονολόφου: -
Μακεδονικός – Ενωση Συκεών: -
ΑΟ Καρδίας – Θερμαϊκός Θέρμης: -
Αχιλλέας Τριανδρίας – Παύλος Μελάς: -
16η αγωνιστική
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Ολυμπιακός Κυμίνων: -
Δόξα Πενταλόφου – Ομόνοια Σίνδου: -

ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Οδυσσέας Κορδελιού – Αστέρας Ραιδεστού: -
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ιάσων Αυγής: -
ΑΕ Πολυδενδρίου – Μακεδονικός: -
Διγενής Μονολόφου – ΑΟ Καρδίας: -
Ενωση Συκεών – Αχιλλέας Τριανδρίας: -
Θερμαϊκός Θέρμης – Παύλος Μελάς: -
17η αγωνιστική
Ομόνοια Σίνδου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων: -
Αστέρας Ραιδεστού – ΓΣ Ηλιούπολης: -
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟΝΕ: -
Μακεδονικός – Οδυσσέας Κορδελιού: -
ΑΟ Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Πολυδενδρίου: -
Παύλος Μελάς – Διγενής Μονολόφου: -
Θερμαϊκός Θέρμης – Ενωση Συκεών: -

ΡΕΠΟ:Δόξα Πενταλόφου
18η αγωνιστική
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου: -
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αστέρας Ραιδεστού: -
Δόξα Πενταλόφου – Ιάσων Αυγής: -

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός: -
ΠΑΟΝΕ – ΑΟ Καρδίας: -
Οδυσσέας Κορδελιού – Αχιλλέας Τριανδρίας: -
ΑΠΕ Λαγκαδά – Παύλος Μελάς: -
ΑΕ Πολυδενδρίου – Θερμαϊκός Θέρμης: -
Διγενής Μονολόφου – Ενωση Συκεών: -
19η αγωνιστική
Αστέρας Ραιδεστού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: -
Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου: -
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων: -
ΑΟ Καρδίας – Δόξα Πενταλόφου: -

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΓΣ Ηλιούπολης: -
Παύλος Μελάς – ΠΑΟΝΕ: -
Θερμαϊκός Θέρμης – Οδυσσέας Κορδελιού: -
Ενωση Συκεών – ΑΠΕ Λαγκαδά: -
Διγενής Μονολόφου – ΑΕ Πολυδενδρίου: -

Τρίτη, 26 Αυγούστου 2014

Live οι κληρώσεις των πρωταθλημάτων της ΕΠΣΜ



Παρακολουθήστε σε ζωντανή μετάδοση την Τρίτη 26 Αυγούστου 2014 και ώρα 19.00 τις κληρώσεις των πρωταθλημάτων της Ε.Π.Σ. Μακεδονίας της Α1, Α, Β και Γ Ερασιτεχνικής Κατηγορίας που θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα πολλαπλών χρήσεων του Δημαρχείου Θεσσαλονίκης.

ΕΠΣΜ:Η συγκρότηση των ομίλων!!!



Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται η συγκρότηση των ομίλων της A’, Β’ και Γ’ Ερασιτεχνικής κατηγορίας της αγωνιστικής περιόδου 2014 – 2015:

Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ(19 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Ε. ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
2. Α.Ο. ΚΑΡΔΙΑΣ
3. Α.Π.Ε. ΛΑΓΚΑΔΑ
4. ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ
5. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ
6. Γ.Σ. ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
7. ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ
8. ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ
9. ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ
10. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ
11. ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ
12. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ
13. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ
14. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
15. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ
16. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ
17. Π.Α.Ο. ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ
18. Π.Ο. ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
19. ΠΑΥΛΟΣ ΜΕΛΑΣ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(14 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Ε. ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
2. Α.Ε. ΕΥΟΣΜΟΥ
3. Α.Ο. ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ
4. Α.Ο.Κ. ΑΓΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ
5. ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
6. ΑΞΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΟΥ
7. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ
8. ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
10. ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΚΟΣ
11. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΓΕΦΥΡΑΣ
12. Π.Α.Ο. ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
13. ΠΑΟΚ ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΛΓΑΡΩΝ
14. ΣΜΥΡΝΑΙΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΟΥ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Ε. ΦΙΛΥΡΟΥ
2. Α.Σ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3. ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 2005
5. ΑΣΤΡΑΠΗ ΜΕΣΑΙΟΥ
6. ΔΟΞΑ ΔΡΥΜΟΥ
7. ΙΩΝΙΚΟΣ
8. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
9. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
10. ΜΕΛΙΤΕΑΣ
11. ΝΕΑ ΓΕΝΕΑ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
12. ΝΙΚΗ ΝΕΟΧΩΡΟΥΔΑΣ
13. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΤΕΡΨΙΘΕΑΣ
14. ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
15. Π.Α.Ο. ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ
16. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(16 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Ε. ΠΥΛΑΙΑΣ
2. Α.Ε. ΦΑΛΗΡΟΥ
3. ΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Ν. ΚΡΗΝΗΣ
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ
5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΡΥΣΙΟΥ
6. ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ
8. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΠΕΡΑΙΑΣ
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΥΛΑΙΑΣ
10. ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ
11. ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ
12. ΟΡΦΕΑΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
13. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
14. ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
15. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
16. ΧΕΛΙΔΟΝΙΑ
Α’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(11 ΟΜΑΔΕΣ)
1. ΑΡΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΙΟΥ
2. ΔΟΞΑ ΠΕΡΙΒΟΛΑΚΙΟΥ
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΓΥΝΩΝ
4. ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΟΧΟΥ
5. ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ
6. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΚΟΛΧΙΚΟΥ
7. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ
8. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣΚΟΥ
9. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΛΗΤΗΣ
10. Π.Α.Ο. ΔΟΡΚΑΔΑΣ
11. Π.Α.Ο. ΞΥΛΟΥΠΟΛΗΣ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(15 ΟΜΑΔΕΣ)
1. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ
2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ
3. ΑΣΤΡΑΠΗ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
4. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΦΙΛΑΔΕΛΦΕΙΑΣ
5. ΔΟΞΑ ΕΛΠΙΔΑΣ
6. ΕΛΠΙΔΕΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΣΤΑΥΡΟΥΠΟΛΗΣ
8. ΕΛΠΙΔΕΣ ΧΑΛΑΣΤΡΑΣ
9. ΘΕΡΜΑΙΚΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
10. ΜΑΓΝΗΣΙΑΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ
11. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΒΡΑΧΙΑΣ
12. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
13. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
14. ΝΕΟΙ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ
15. ΟΛΥΜΠΟΣ ΔΕΝΔΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(16 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Ε. ΕΛΠΙΔΑ ΤΟΥΜΠΑΣ
2. Α.Ε. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΠΑΝ. ΦΑΝΕΡΩΜΕΝΗ
3. Α.Ε. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΣΤΡΑΠΗ ΘΕΣ/ΚΗΣ
4. Α.Ε. ΧΑΡΙΛΑΟΥ ΑΓΙΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
5. ΑΙΟΛΟΣ
6. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
7. ΔΟΞΑ ΑΓΙΟΥ ΠΑΥΛΟΥ
8. ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
9. ΕΘΝΙΚΟΣ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
10. ΕΝΩΣΗ ΑΝΘΟΚΗΠΩΝ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ
11. ΚΙΣΣΟΣ ΧΟΡΤΙΑΤΗ
12. Μ.Α.Σ. ΑΓΧΙΑΛΟΥ
13. Π.Α.Ο.Κ. ΠΟΛΙΧΝΗΣ
14. ΠΑΝΟΡΑΜΑ
15. ΠΕΡΑ
16. ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(15 ΟΜΑΔΕΣ)
1. ΑΙΣΧΥΛΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ Ζ. ΖΑΧΟΥ
3. ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΥΔΑΣ
4. ΔΙΓΕΝΗΣ ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
5. ΔΟΞΑ ΑΣΣΗΡΟΥ
6. ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΥΟΣΜΟΥ
7. ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΚΡΙΘΙΑΣ
8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΧΡΥΣΑΥΓΗΣ
9. ΚΑΝΟΝΙΕΡΗΔΕΣ
10. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ
11. ΝΙΚΗ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ
12. ΝΙΚΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
13. ΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΗΣ
14. Π.Α.Ο. ΚΑΡΤΕΡΩΝ
15. ΠΟΝΤΙΑΚΟΣ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(14 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Ε. ΚΡΗΝΗΣ
2. Α.Ε. ΜΑΡΤΙΟΥ
3. ΑΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΩΝ
4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΤΩ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ
5. ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
6. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΛΑΓΙΑΡΙΟΥ
7. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΤΡΙΑΔΙΟΥ
8. Γ.Σ. ΦΟΙΝΙΚΑ
9. ΔΟΞΑ ΤΡΙΛΟΦΟΥ
10. ΕΡΜΗΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ
11. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΤΑΓΑΡΑΔΩΝ
12. ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΣΟΥΡΩΤΗΣ
13. ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
14. ΠΥΡΣΟΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
Β’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 5ος ΟΜΙΛΟΣ(15 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Ε. ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
2. Α.Ε. ΚΟΡΩΝΕΙΑΣ
3. Α.Σ. ΑΡΕΘΟΥΣΑ
4. ΑΕΤΟΣ ΑΝΩ ΣΤΑΥΡΟΥ
5. ΑΡΗΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
6. ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
7. ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΙΚΟΜΗΔΙΝΟΥ
8. ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ
9. ΔΑΦΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΜΟΥ
10. Μ.Α.Σ. ΣΤΙΒΟΥ
11. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Ν. ΑΠΟΛΛΩΝΙΑΣ
12. Π.Α.Ο.Κ. ΑΝΟΙΞΙΑΣ
13. Π.Α.Ο.Κ. ΣΤΑΥΡΟΥ
14. ΤΡΙΤΩΝ ΒΟΛΒΗΣ
15. ΦΛΟΓΑ ΛΑΓΚΑΔΙΚΙΩΝ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 1ος ΟΜΙΛΟΣ(13 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Ο. ΘΡΑΚΗ
2. Α.Σ. ΜΕΝΕΜΕΝΗ
3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΣΤΑΝΑ
4. ΑΤΛΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
5. Δ.Α.Σ. ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ
6. ΔΑΦΝΗ ΑΚΡΟΠΟΤΑΜΟΥ
7. ΕΥΟΣΜΟΣ 2006
8. ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
9. ΜΑΚΕΔΩΝ ΕΥΟΣΜΟΥ
10. ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ
11. ΝΕΑ ΠΟΛΙΤΕΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ
12. Π.Ο. ΞΗΡΟΚΡΗΝΗΣ
13. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 2ος ΟΜΙΛΟΣ(13 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Σ. ΑΓΙΟΣ ΠΑΥΛΟΣ
2. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ
3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΤΑΠΥΡΓΙΟΥ
4. ΑΣΤΡΑΠΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5. ΔΟΞΑ ΡΕΤΖΙΚΙΟΥ
6. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΠΑΦΗΣ
7. ΚΥΨΕΛΗ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
8. ΛΥΚΟΙ ΔΗΜΟΥ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ
9. ΟΜΙΛΟΣ ΚΩΦΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
10. ΟΡΦΕΑΣ ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
11. ΠΡΑΣΙΝΗ ΘΥΕΛΛΑ ΑΝΑΚΥΚΛΩΣΗ
12. ΠΥΡΣΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
13. ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΞΕΙΝΟΥΠΟΛΗΣ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 3ος ΟΜΙΛΟΣ(13 ΟΜΑΔΕΣ)
1. Α.Γ.Σ. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2014
2. ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
3. ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Ο ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ
4. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗ
5. ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
6. ΔΟΞΑ ΛΑΚΚΙΑΣ
7. ΕΛΠΙΔΕΣ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ
8. ΚΑΝΑΡΗΣ
9. ΚΑΠΕΤΑΝ ΑΓΡΑΣ
10. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ
11. ΝΙΚΗ ΚΕΡΑΣΙΑΣ
12. ΦΛΟΓΑ ΑΝΑΛΗΨΗΣ
13. ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ
Γ’ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ – 4ος ΟΜΙΛΟΣ(12 ΟΜΑΔΕΣ)
1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΖΑΓΚΛΙΒΕΡΙΟΥ
2. ΔΟΞΑ ΓΕΡΑΚΑΡΟΥΣ
3. ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΡΟΦΗΤΗ
4. ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ ΜΑΔΥΤΟΥ
5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΔΙΟΥ
6. ΛΕΥΚΟΧΩΡΙΑΚΟΣ
7. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΥΜΦΟΠΕΤΡΑΣ
8. ΜΕΛΙΣΣΟΥΡΓΟΣ
9. ΝΕΣΤΩΡ ΟΣΣΑΣ
10. ΠΡΟΟΔΟΣ ΑΔΑΜ
11. ΦΛΟΓΑ ΚΟΚΚΑΛΟΥΣ
12. ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΣΧΟΛΑΡΙΟΥ

Δευτέρα, 25 Αυγούστου 2014

ΔΥΝΑΤΟ ΦΙΛΙΚΟ Η ΔΟΞΑ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΑΠΟΛΛΩΝ ΑΡΝΑΙΑΣ!!!



Όπως σας είχαμε αναφέρει σε προηγούμενη ανάρτηση, μπορεί να πραγματοποιηθεί φιλικός αγώνας και πριν τις 30/8 που είναι προγραμματισμένος φιλικός αγώνας με την Α.Ε. Φιλύρου.Ετσί την Τετάρτη 27/8/2014 και ώρα 18:15 μ.μ. η Δόξα Πενταλόφου θα υποδεχθεί στην έδρα της την ομάδα του Απόλλων Αρναίας(Γ' Εθνική).Να αναφέρουμε επίσης ότι ο φιλικός αγώνας που έχει προγραμματιστεί να γίνει με την Α.Ε. Φιλύρου, θα γίνει κανονικά το Σάββατο 30/8/2014 και ώρα 18:30 μ.μ. στο γήπεδο του Φιλύρου.