Αναζητηση στο ιστολογιο (Μπορειτε να δειτε προηγουμενες δημιοσιευμενες αναρτησεις)

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

Τρίτη, 30 Δεκεμβρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 3 & 4 και Τετάρτης 7 Ιανουαρίου 2015



Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 3-4 Ιανουαρίου και της Τετάρτης 7 Ιανουαρίου.

ΣΑΒΒΑΤΟ 03.01.2015
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (5η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------
ΠΑΟΝ Επιβατών - Απόλλων 1926
Γήπεδο:Νέων Επιβατών - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος

ΚΥΡΙΑΚΗ 04.01.2015
Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
ΑΣ Νεάπολης - Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου 
Γήπεδο:Δημ. Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Τριανταφυλλίδης Γ. - Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Μαραθώνας - Ποσειδώνας Μηχανιώνας (Συνεχίζεται από το 46’ και με σκορ 1-0)
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (Πλαστικό) - ώρα:16.00
Παρατηρητής:Μουχτάρογλου - Α'Βοήθ.:Πανδέρη Αθανασία

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Φοίνικας Καλαμαριάς - Εθνικός Πυλαίας 
Γήπεδο:Φοίνικα Καλαμαριάς - ώρα:11.00
Παρατηρητής:Ευαγγελόπουλος Στέλιος - Α'Βοήθ.:Χατζηαθανασίου Γεώργιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 1ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης - Μ.Αλέξ. Βραχιάς 
Γήπεδο:Θερμαϊκού (χόρτο) - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καραθανάσης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Τζήκας Ευριπίδης

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Ελλήσποντος Κριθιάς - Ακαδημία Ποδ. Ζ. Ζάχος 
Γήπεδο:Κριθιάς - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Κόγιας Αθανάσιος

Β ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 5ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(6η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Μ.Αλέξ. Νέας Απολλωνίας - Βρασίδας Βρασνών 
Γήπεδο:Νέας Απολλωνίας - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:Λιαμάς Σταύρος

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(8η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
ΑΣ Αγ. Παύλος - Κυψέλη Νεάπολης (Συνεχίζεται από το 48’ και με αποτέλεσμα 0-0)
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:12.00
- Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα


Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(9η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Ακαδημία Ποδ. Νεάπολης - Πυρσός Θεσσαλονίκης 
Γήπεδο:Αγίου Παύλου - ώρα:11.00 - Α'Βοήθ.:Κελεσίδου Μαντλέν

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Πήγασος - Ιωάννης Παπάφης 
Γήπεδο:’νω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα:11.30 - Α'Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
--------------------------------- 
Δόξα Αδένδρου - Οδυσσέας Κορδελιού 
Γήπεδο:Αδένδρου - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης

Διγενής Μονολόφου - Ενωση Συκεών 
Γήπεδο:Μονολόφου - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Δολμάς Γιώργος - Α'Βοήθ.:Καρυπιάδης Λάζαρος

Αστέρας Ραιδεστού - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 
Γήπεδο:Ραιδεστού - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Βατσικούρας Δημήτριος - Α'Βοήθ.:Γεωργιάδης Αθανάσιος

Αναγέννηση Επανομής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο:Επανομής - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Βότσαρης Κων/νος - Α'Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (5η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------
ΑΟ Μεσήμβριας - ΓΣ Ηλιούπολης 
Γήπεδο:Μεσήμβριας - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης - Α'Βοήθ.:Ουρσώφ Γεώργιος

Φοίνικας Πολίχνης - Δόξα Πενταλόφου 
Γήπεδο:Πολίχνης - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος

Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο:Νεοχωρούδας - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ

Νίκη Μεσημερίου - Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο:Μεσημερίου - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Α'Βοήθ.:Παπαδήμος Κωνσταντίνος

Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 
Γήπεδο:Χαλκηδόνας - ώρα:14.30
- Α'Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (6η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
---------------------------------
Απόλλων Κάτω Σχολαρίου - Αστέρας Ανάληψης 
Γήπεδο:Σχολαρίου (Μίκρας) - ώρα:14.30
Παρατηρητής:Σκούφος - Α'Βοήθ.:Ρωμιόπουλος Ιορδάνης

ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 07.01.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------
Ενωση Συκεών - Ομόνοια Σίνδου 
Γήπεδο:ΔΑΚ Συκεών (νέο) - ώρα:15.00

Α ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(12η αγωνιστική)
------------------------------------------------------
Νέα Γενεά Ασβεστοχωρίου - Μελιτέας (Συνεχίζεται από το 9’ και με αποτέλεσμα 0-0)
Γήπεδο:Ασβεστοχωρίου - ώρα:15.00
Παρατηρητής:Νικολαϊδης Πέτρος - Α'Βοήθ.:Παυλίδου Καλίνα

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 2ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
------------------------------------------------------
Αστραπή Νεάπολης - ΑΣ Αγ. Παύλος 
Γήπεδο:Δημ.Νεάπολης (χόρτο) - ώρα:15.00
- Α'Βοήθ.:

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ - 3ος ΟΜΙΛΟΣ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ )
------------------------------------------------------
Κανάρης - Ελπίδες Θερ.Θέρμης 
Γήπεδο:Μεγ.Αλεξάνδρου - ώρα:15.00

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ
---------------------------------
ΠΑΟ Δορκάδας –
Νικήτρια ομάδα: Διγενής Μονολόφου - Ενωση Συκεών 
Γήπεδο:Δορκάδας - ώρα:14.30

Παύλος Μελάς –
Νικήτρια ομάδα: Δόξα Αδένδρου - Οδυσσέας Κορδελιού 
Γήπεδο: ……… - ώρα:14.30

Ολυμπιακός Κυμίνων –
Νικήτρια ομάδα: ΑΟ Μεσήμβριας - ΓΣ Ηλιούπολης 
Γήπεδο: …….. - ώρα:14.30

Νικήτρια ομάδα: Κεραυνός Ωραιοκάστρου - Ιάσων Αυγής -
Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: …….. - ώρα:14.30

Ποσειδώνας Καλαμαριάς –
Νικήτρια ομάδα: Αστέρας Ραιδεστού - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 
Γήπεδο:Δημ. Καλαμαριάς (πλαστικό) - ώρα:14.30

Νικήτρια ομάδα: Αναγέννηση Επανομής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας -
ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: ……. - ώρα:14.30

Εθνικός Ευόσμου –
Νικήτρια ομάδα: Αναγέννηση Χαλκηδόνας - ΑΕ Καλλιθέας - Παν. Φανερωμένη 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα:14.30

Πέμπτη, 25 Δεκεμβρίου 2014

ΕΠΣΜ:Οι προγραμματισμένοι αγώνες της 4, 7, 10, 11 και 14 Ιανουαρίου 2015



Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι την Κυριακή 4 Ιανουαρίου 2015 θα προγραμματιστούν οι παρακάτω εξ’ αναβολής ή από διακοπή αγώνες: 
Οι αγώνες της Κυριακής 4 Ιανουαρίου 2015
Ενωση Συκεών – Ομόνοια Σίνδου, ΑΣ Νεάπολης – Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου, ΠΑΟ Διοικητηρίου – Ακρίτες Συκεών, Μαραθώνας – Ποσειδώνας Μηχανιώνας, Φοίνικας Καλαμαριάς – Εθνικός Πυλαίας, Θερμαϊκός Θεσσαλονίκης – Μ. Αλέξανδρος Βραχιάς, Ελλήσποντος Κριθιάς – Ακαδημία Ζ. Ζάχου, Μ. Αλέξανδρος Ν. Απολλωνίας – Βρασίδας Βρασνών, ΑΣ Αγιος Παύλος Ασβεστοχωρίου – Κυψέλη Νεάπολης, Ακαδημία Ποδοσφαίρου Νεάπολης – Πυρσός Θεσσαλονίκης, Πήγασος – Ιωάννης Παπάφης και οι αγώνες για το 44ο κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων: Δόξα Αδένδρου – Οδυσσέας Κορδελιού, Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Αγγελοχωρίου, Αναγέννηση Επανομής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας, Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα ΠενταλόφουΑΟ Μεσήμβριας – ΓΣ Ηλιούπολης, Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιάσων Αυγής, ΠΑΟ Νέων Επιβατών – Απόλλων 1926, Νίκη Μεσημερίου – Θερμαϊκός Θέρμης, Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη και Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Αστέρας Ανάληψης.

Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι την Τετάρτη 7 Ιανουαρίου 2015 θα προγραμματιστούν οι παρακάτω εξ’ αναβολής ή από διακοπή αγώνες:
Οι αγώνες της Τετάρτης 7 Ιανουαρίου 2015
Ν. Γενεά Ασβεστοχωρίου – Μελιτέας, Αστραπή Νεάπολης – ΑΣ Αγιος Παύλος Ασβεστοχωρίου, Κανάρης – Ελπίδες Θερμαϊκού Θέρμης και οι αγώνες για το 44ο κύπελλο ερασιτεχνικών ομάδων: Διγενής Μονολόφου – Ενωση Συκεών, Παύλος Μελάς – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού:Δόξα Αδένδρου – Οδυσσέας Κορδελιού, Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού:Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Αγγελοχωρίου, Νικήτρια ομάδα ζευγαριού:Αναγέννηση Επανομής / ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας, Ολυμπιακός Κυμίνων – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού:ΑΟ Μεσήμβριας – ΓΣ Ηλιούπολης, Νικήτρια ομάδα ζευγαριού:Κεραυνός Ωραιοκάστρου / Ιάσων Αυγής – Αχιλλέας Τριανδρίας και Εθνικός Ευόσμου – Νικήτρια ομάδα ζευγαριού: Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη.

Οι αγώνες του Σαββατοκύριακου 10 – 11 Ιανουαρίου 2015Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι το Σαββατοκύριακο 10 – 11 Ιανουαρίου 2015 θα προγραμματιστούν οι αγώνες σ’ όλες τις κατηγορίες (Α1, Α’, Β’, Γ’) και σ’ όλους τους ομίλους.

Οι αγώνες της Τετάρτης 14 Ιανουαρίου 2015Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι την Τετάρτη 14 Ιανουαρίου 2015 θα προγραμματιστούν οι αγώνες της 20ης αγωνιστικής της Α1 Ερασιτεχνικής κατηγορίας, οι εξ’ αναβολής ή από διακοπή αγώνες: Δόξα Αγίου Παύλου – ΠΑΟΚ Πολίχνης, ΓΣ Φοίνικα – ΑΕ Μαρτίου και αν προκύψουν αγώνες για 44ο Κύπελλο Ερασιτεχνικών ομάδων.

Τρίτη, 23 Δεκεμβρίου 2014

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!




Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της ομάδος Μ.Α.Σ. ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ σας εύχονται Καλά Χριστούγεννα με υγεία,αγάπη,ευτυχία και πάντα να σκέφτεστε θετικά

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!!

Δευτέρα, 22 Δεκεμβρίου 2014

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ (18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ)



Δείτε αναλυτικά τους σκόρερ, 18η αγωνιστική.


5 Γκολ: Αραμπατζούδης 

4 Γκολ: Σταμπουλής

3 Γκολ: Τζαφάι,  Ιβάνοφ 

2 Γκολ: Σαπάνης Γιάννης, Νάσης

1 Γκολ: Χατζηαγοράκης,  Γραικός

Κυριακή, 21 Δεκεμβρίου 2014

Δόξα Πενταλόφου-Ιάσων Αυγής 2-1



Σ' ένα βαρύ αγωνιστικό τερρέν και με πολύ δυνατό αέρα, η Δόξα Πενταλόφου είχε τα ψυχικά αποθέματα και νίκησε έστω και δύσκολα στα τελευταία λεπτά τον Ιάσων Αυγής με τελικό σκορ 2-1.Στο πρώτο ημίχρονο η Δόξα μπήκε δυνατά στο παιχνίδι και στο 6' έχασε μεγάλη ευκαιρία να προηγηθεί με τον Χατζηαγοράκη αλλά το πλασέ του μπλόκαρε ο τερματοφύλακας της Αυγής Μιχαηλίδης.Μεγάλη ευκαιρία στην αντεπίθεση να πάρει κεφάλι στο σκορ έχασε αυτή τη φορά ο Ιάσων Αυγής, όταν ο Αρουτίδης σημάδεψε το οριζόντιο δοκάρι της εστίας του Φωτόπουλου.Στο 32' ήρθε το γκολ για την Δόξα μετά από σέντρα του Σταμπουλή, ο Χατζηαγοράκης με κεφαλιά άνοιξε το σκορ 1-0.Σκορ ημιχρόνου 1-0.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο πολύς αέρας ήταν κυρίαρχος του παιχνιδιού και αυτή τη φορά ήταν υπέρ του Ιάσων Αυγής.Στο 54' η ομάδα της Αυγής κατάφερε και με τη βοήθεια του αέρα να ισοφαρίσει το ματς με κεφαλιά του Μεμά. Από εκείνο το λεπτό και έπειτα ο πολύ δυνατός αέρας δεν άφησε να παιχτεί καλό ποδόσφαιρο και από τις δύο ομάδες με την ομάδα της Αυγής να έχει μόνο μια ελαφρά υπεροχή.Στο 77' αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη κάρτα ο Κατσαρός του Ιάσων Αυγής.Η Δόξα πίεσε αρκετά στα τελευταία δέκα λεπτά του αγώνα και κατάφερε στο 86' να πετύχει το πολυπόθητο γκολ της νίκης με πλασέ του Νάση μέσα από την μικρή περιοχή.Τελικό αποτέλεσμα 2-1.Πολύ μεγάλη και σημαντική νίκη για την Δόξα που ανέρχεται στους 28 βαθμούς.Επόμενος αγώνας για την Δόξα είναι με αντίπαλο τον ΑΟ Καρδίας, αγώνας που θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο της ομώνυμης ομάδας.Η ημερομηνία και η ώρα του παιχνιδιού θα ανακοινωθούν κατά πάσα πιθανότητα την Τρίτη 6/1/2015 από την ΕΠΣΜ. ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΕΙ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 4-1-2015 ΝΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΟΙ ΑΝΑΒΛΗΘΕΝΤΕΣ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ Ε' ΦΑΣΗΣ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ, ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ Η ΔΟΞΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΤΟΝ ΦΟΙΝΙΚΑ ΠΟΛΙΧΝΗΣ. ΑΝ ΥΠΑΡΞΕΙ ΚΑΤΙ ΝΕΟΤΕΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΠΣΜ ΘΑ ΕΝΗΜΕΡΩΘΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ!

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ (Σαπάνης Ηλίας): Φωτόπουλος, Σεΐζης, Γαβριηλίδης (62΄ Ψωμαδέλης), Γραικός, Σαπάνης Γιάννης (54΄λ.τ Χατζηαποστόλου), Σαραμουρλής, Ιβάνοφ, Σταμπουλής, Χατζηαγοράκης (54΄Νάσης), Αραμπατζούδης, Τζαφάι.
ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ (Ταληχμανίδης Γιώργος): Μιχαηλίδης, Αϊβάζογλου, Μαρίκος Χ., Κριτόπουλος, Παϊραζίδης, Μαρίκος Σ., Αρουτίδης, Χατζητοπούζης (46΄Κύρκος), Κατσαρός, Γκρίλας, Μεμά.

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ



Δείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ όπου μετέχει η Δόξα Πενταλόφου.

Αναλυτικά η 18η αγωνιστική 
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 2-4
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αστέρας Ραιδεστού 0-0
Δόξα Πενταλόφου – Ιάσων Αυγής 2-1
ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός 1-4
ΠΑΟΝΕ – ΑΟ Καρδίας 1-2
Οδυσσέας Κορδελιού – Αχιλλέας Τριανδρίας 2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – Παύλος Μελάς 3-0
ΑΕ Πολυδενδρίου – Θερμαϊκός Θέρμης 1-6
Διγενής Μονολόφου – Ενωση Συκεών 1-3

Βαθμολογία (18η αγωνιστική)
ΑΠΕΛ 42
Θερμαϊκός Θέρμης 36
Παύλος Μελάς 33
Κεραυνός Αγγελοχωρίου 32
Δόξα Πενταλόφου 28
Μακεδονικός 28
ΑΟ Καρδίας 27
ΠΑΟΝΕ 27
Ολυμπιακός Κυμίνων 26
Μαλακοπή 25
Οδυσσέας Κορδελιού 23
Ιάσων Αυγής 20
Αχιλλέας Τριανδρίας 19 (Σε 17 ματς)
Ηλιούπολη 18
Ομόνοια Σίνδου 18 (σε 16 ματς)
Αστέρας Ραιδεστού 17
Διγενής Μονολόφου 8
ΑΕΠ 7
Ένωση Συκεών 6 (σε 15 ματς)

Η επόμενη 19η αγωνσιτική
Αστέρας Ραιδεστού – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Ιάσων Αυγής – Ομόνοια Σίνδου
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
ΑΟ Καρδίας – Δόξα Πενταλόφου
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΓΣ Ηλιούπολης
Παύλος Μελάς – ΠΑΟΝΕ
Θερμαϊκός Θέρμης – Οδυσσέας Κορδελιού
Ενωση Συκεών – ΑΠΕ Λαγκαδά
Διγενής Μονολόφου – ΑΕ Πολυδενδρίου

Παρασκευή, 19 Δεκεμβρίου 2014

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ!!!


 ΚΥΡΙΑΚΗ  21/12/2014 , ΩΡΑ 11:00 ,ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΤΟΝ ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 21-12-2014 ΚΑΙ ΩΡΑ 11:00 μ.μ., ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ 18ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1 ΕΠΣΜ.ΕΝΑ ΘΕΩΡΗΤΙΚΑ ΔΥΝΑΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ  ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΟΥΜΕ ΑΝ ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΟΤΙ Ο ΙΑΣΩΝΑΣ ΑΥΓΗΣ ΑΓΩΝΙΖΕΤΑΙ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΤΗΝ Α1 ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΕΧΕΙ ΒΑΛΕΙ ΑΡΚΕΤΟΥΣ ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΣΕ ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ Α1 ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΩΝ ΚΑΤΗΓΟΡΙΩΝ, ΟΠΩΣ Ο ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΠΟΥ ΤΟΝ ΝΙΚΗΣΕ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ 2-4, ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ ΙΣΟΠΑΛΙΑ 0-0, ΜΕ ΤΟΝ ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ 1-1, ΜΕ ΤΟΝ ΑΣΤΕΡΑ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ ΤΟΝ ΟΠΟΙΟ ΝΙΚΗΣΕ ΜΕ ΤΟ ΕΜΦΑΤΙΚΟ 2-4, ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΝΙΚΗ ΕΠΙ ΤΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΕ 1-2 ΕΚΤΟΣ, ΤΟ 2-2 ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΟΠΟΡΟ ΑΠΕ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟ 2-2 ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΠΑΟΝΕ.ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΜΩΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΣΗΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΓΩΝΑ, ΚΑΘΩΣ Η ΔΟΞΑ ΘΕΛΕΙ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥΣ 3 ΠΟΛΥΤΙΜΟΥΣ ΒΑΘΜΟΥΣ ΓΙΑ ΝΑ ΡΟΚΑΝΙΣΕΙ ΤΗΝ ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΡΩΤΕΣ ΘΕΣΕΙΣ ΤΗΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ.

ΤΕΛΟΣ ΝΑ ΑΝΑΦΕΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΘΑ ΤΕΘΟΥΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΕΣ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥΣ.

Πέμπτη, 18 Δεκεμβρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων της Κυριακής 21 Δεκεμβρίου στην Α1!!!



ΚΥΡΙΑΚΗ 21.12.2014
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.:Μάρκου Κωνσταντίνος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χάϊτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.:Κουκουρδής Γρηγόριος

Δόξα Πενταλόφου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Πενταλόφου – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Φωτιάδης Κων/νος – Α’Βοήθ.:Αποστόλιδης Ιωάννης

ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός
Γήπεδο:Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.:Γαλεντέρης Δημήτριος

ΠΑΟΝ Επιβατών – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.:Στρατάκης Ιωάννης

Οδυσσέας Κορδελιού – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο:Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα:11.00
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.:Μουχσιάδης Ντέμης

ΑΠΕ Λαγκαδά – Παύλος Μελάς
Γήπεδο:Λαγκαδά – ώρα:15.00
– Α’Βοήθ.:Παπαναστασίου Χρήστος

ΑΕ Πολυδενδρίου – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Πολυδενδρίου (Λαγκαδά) – ώρα:12.00
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.:Ιντζίδης Ιπποκράτης

Διγενής Μονολόφου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.:Χατζηστρατής Ευστράτιος

Τετάρτη, 17 Δεκεμβρίου 2014

Επείγουσα ανακοίνωση της ΕΠΣΜ σχετικά με τους αγώνες της Τετάρτης 17 Δεκεμβρίου 2014



ΑΝΑΒΑΛΟΝΤΑΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:ΔΟΞΑ ΑΔΕΝΔΡΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ, ΔΙΓΕΝΗΣ ΜΟΝΟΛΟΦΟΥ - ΕΝΩΣΗ ΣΥΚΕΩΝ, ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΑΙΔΕΣΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΧΩΡΙΟΥ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΕΠΑΝΟΜΗΣ - ΠΟ ΜΑΛΑΚΟΠΗΣ ΠΥΛΑΙΑΣ, ΑΟ ΜΕΣΗΜΒΡΙΑΣ - ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, ΦΟΙΝΙΚΑΣ ΠΟΛΙΧΝΗΣ - ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ, ΠΑΟΝΕ - ΑΠΟΛΛΩΝ 1926, ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ - ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ, ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΧΑΛΚΗΔΟΝΑΣ - ΑΕ ΚΑΛ.ΠΑΝ.ΦΑΝ, ΑΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ - Ν.Γ. ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ, ΠΑΟ ΔΙΟΙΚΗΤΗΡΙΟΥ - ΑΚΡΙΤΕΣ ΣΥΚΕΩΝ, ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΩΝΑΣ, ΔΟΞΑ ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ - ΠΑΟΚ ΠΟΛΙΧΝΗΣ, ΓΣ ΦΟΙΝΙΚΑ - ΑΕ ΜΑΡΤΙΟΥ, ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΩΡΑΙΟΚΑΣΤΡΟΥ - ΙΑΣΩΝ ΑΥΓΗΣ και Μ.ΑΛ.Ν.ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ - ΒΡΑΣΙΔΑΣ ΒΡΑΣΝΩΝ.

ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΜΟΝΟ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ:ΣΜΥΡΝΑΪΚΟΣ ΒΑΘΥΛΑΚΚΟΥ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ, ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΚΥΜΙΝΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΣΙΝΔΟΥ, ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ - ΑΕ ΠΟΛΥΔΕΝΔΡΙΟΥ και ΜΕΛΙΤΕΑΣ - ΠΑΕ ΤΕΡΨ.ΕΥΑΓΓΕΛΙΣΤΡΙΑΣ.

Δευτέρα, 15 Δεκεμβρίου 2014

Το πρόγραμμα των αγώνων της Τετάρτης 17 Δεκεμβρίου για το Κύπελλο Ερασιτεχνών!!!



ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 14:15 μ.μ.

ΤΕΤΑΡΤΗ 17.12.2014
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (4η αγωνιστική – ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
———————————
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Αδένδρου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Φιλοξένης Συμεών – Α’Βοήθ.:Κουκουρδής Γρηγόριος

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Διγενής Μονολόφου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Δολμάς Γιώργος – Α’Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.:Σπυρίδου Μαριάννα

Αναγέννηση Επανομής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Επανομής – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γιώργος

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (5η αγωνιστική)
———————————
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός
Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.:Κυριακίδης Θεοχάρης

Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος

ΑΟ Μεσήμβριας – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ

Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταυρός – Α’Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος

3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΝ Επιβατών – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος

Νίκη Μεσημερίου – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.:Παπαδήμος Κωνσταντίνος

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:14.15
– Α’Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος

Σάββατο, 13 Δεκεμβρίου 2014

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ



Δείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ όπου μετέχει η Δόξα Πενταλόφου.

Αναλυτικά η 17η αγωνιστική 
Ομόνοια Σίνδου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου 0-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων 0-0
Αστέρας Ραιδεστού – ΓΣ Ηλιούπολης 2-3
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟΝΕ 2-2
Μακεδονικός – Οδυσσέας Κορδελιού 4-1
ΑΟ Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά 1-2
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Πολυδενδρίου 5-1
Παύλος Μελάς – Διγενής Μονολόφου 0-0
Θερμαϊκός Θέρμης – Ενωση Συκεών 5-0


Βαθμολογία (17η αγωνιστική)

ΑΠΕΛ 39
Παύλος Μελάς 33
Θερμαϊκός Θέρμης 33
Κεραυνός Αγγελοχωρίου 29
ΠΑΟΝΕ 27
Δόξα Πενταλόφου 25
Μαλακοπή 25
Ολυμπιακός Κυμίνων 25
Μακεδονικός 25
ΑΟ Καρδίας 24
Οδυσσέας Κορδελιού 20
Ιάσων Αυγής 19]
Αχιλλέας Τριανδρίας 19 (Σε 16 ματς)
Ηλιούπολη 18
Ομόνοια Σίνδου 18 (σε 16 ματς)
Αστέρας Ραιδεστού 16
Διγενής Μονολόφου 8
ΑΕΠ 7
Ένωση Συκεών 3 (σε 14 ματς)

Η επόμενη 18η αγωνσιτική

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου–
Ολυμπιακός Κυμίνων – Αστέρας Ραιδεστού
Δόξα Πενταλόφου – Ιάσων Αυγής
ΓΣ Ηλιούπολης – Μακεδονικός
ΠΑΟΝΕ – ΑΟ Καρδίας
Οδυσσέας Κορδελιού – Αχιλλέας Τριανδρίας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Παύλος Μελάς
ΑΕ Πολυδενδρίου – Θερμαϊκός Θέρμης
Διγενής Μονολόφου – Ενωση Συκεών

Τρίτη, 9 Δεκεμβρίου 2014

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 13 & 14 Δεκεμβρίου στην Α1!!!



Δείτε το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 13-14 Δεκεμβρίου από το πρωτάθλήμα της Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας.

ΣΑΒΒΑΤΟ 13.12.2014
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————
Ομόνοια Σίνδου – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Σίνδου – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.:Γκόγκος Ιωάννης

ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο:Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Μαρκόπουλος Μιχάλης – Α’Βοήθ.:Βαλσαμίδης Χαράλαμπος

Αστέρας Ραιδεστού – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.:Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Μακεδονικός – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Μακεδονικού – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.:Μαραγκουδάκη Ελένη

ΚΥΡΙΑΚΗ 14.12.2014
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(17η αγωνιστική)
——————————————
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο:Αυγής – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.:Χορόζογλου Γεώργιος

ΑΟ Καρδίας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο:Καρδίας – ώρα:15.00
– Α’Βοήθ.:Καραμπούτας Γεώργιος

Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος

Παύλος Μελάς – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο:Σταυρούπολης – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Καραθανάσης Κων/νος – Α’Βοήθ.:Κυριακίδης Θεοχάρης

Θερμαϊκός Θέρμης – Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Θέρμης – ώρα:15.00
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.:Γεωργιάδης Αθανάσιος

Σάββατο, 6 Δεκεμβρίου 2014

ΕΠΣΜ:Αναβολή όλων των αγώνων του Σαββατοκύριακου



Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι όλοι οι προγραμματισμένοι αγώνες των ΑΝΔΡΙΚΩΝ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΩΝ που ήταν να διεξαχθούν το Σαββατοκύριακο 6 & 7 Δεκεμβρίου 2014, σε όλες τις κατηγορίες (Α1, Α, Β, Γ) και σε όλους τους ομίλους ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ., λόγω της άσχημης κατάστασης όλων των αγωνιστικών χώρων από τις συνεχείς βροχοπτώσεις και επιβαρύνσεις που δέχθηκαν και για να προστατευθούν οι διαγωνιζόμενοι ποδοσφαιριστές.

Παρασκευή, 5 Δεκεμβρίου 2014

ΕΠΣΜ:Η κλήρωση αγώνων της ε’ και στ’ φάσης του 44ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων!!!



Από την ΕΠΣ Μακεδονίας ανακοινώνεται ότι η κλήρωση των αγώνων της ε’ και στ’ φάσης του 44ου Κυπέλλου Ερασιτεχνικών Ομάδων.

Αναλυτικά τα ζευγάρια που προέκυψαν από την κλήρωση είναι τα παρακάτω:
Ε’ ΦΑΣΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Μακεδονικός
Παύλος Μελάς – Νικητής ζεύγους: Δόξα Αδένδρου – Οδυσσέας Κορδελιού
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου
ΑΟ Μεσήμβριας – ΓΣ Ηλιούπολης

2ος ΟΜΙΛΟΣ
Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Πενταλόφου
ΠΑΟ Δορκάδας – Νικητής ζεύγους: Διγενής Μονολόφου – Ενωση Συκεών
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιάσων Αυγής
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Πολυδενδρίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ
Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νικητής ζεύγους: Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Νέων Επιβατών – Απόλλων 1926
Νίκη Μεσημερίου – Θερμαϊκός Θέρμης
Νικητής ζεύγους: Αναγέννηση Επανομής / ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας

4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη
- Χωρίς αγώνα προκρίθηκαν στην επόμενη φάση (στ’) οι: Απόλλων Κ. Σχολαρίου, Εθνικός Ευόσμου και Αστέρας Ανάληψης
Όλοι οι αγώνες της ε’ φάσης θα πραγματοποιηθούν την Τετάρτη 17 Δεκεμβρίου 2014 και ώρα 14.15.

ΣΤ’ ΦΑΣΗ
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1-2 : Νικητής ζεύγους: Σμυρναϊκός Βαθυλάκου – Μακεδονικός –
Νικητής ζεύγους: Παύλος Μελάς – Νικητής ζεύγους: Δόξα Αδένδρου – Οδυσσέας Κορδελιού
3-4 : Νικητής ζεύγους: Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου –
Νικητής ζεύγους: ΑΟ Μεσήμβριας – ΓΣ Ηλιούπολης

2ος ΟΜΙΛΟΣ
1-2: Νικητής ζεύγους: Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Πενταλόφου –
Νικητής ζεύγους: ΠΑΟ Δορκάδας – Νικητής ζεύγους: Διγενής Μονολόφου – Ενωση Συκεών
3-4: Νικητής ζεύγους: Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιάσων Αυγής –
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Πολυδενδρίου

3ος ΟΜΙΛΟΣ
1-2: Νικητής ζεύγους: Ποσειδώνας Καλαμαριάς – Νικητής ζεύγους: Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Αγγελοχωρίου –
Νικητής ζεύγους: Νέων Επιβατών – Απόλλων 1926
3-4: Νικητής ζεύγους: Νίκη Μεσημερίου – Θερμαϊκός Θέρμης –
Νικητής ζεύγους: Αναγέννηση Επανομής / ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας

4ος ΟΜΙΛΟΣ
1-2 : Απόλλων Κ. Σχολαρίου – Αστέρας Ανάληψης
3–4 : Εθνικός Ευόσμου – Νικητής ζεύγους: Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Καλλιθέας Παν. Φανερωμένη
Όλοι οι αγώνες της στ’ φάσης θα πραγματοποιηθούν την Κυριακή 4 Ιανουαρίου 2015.

ΠΗΓΗ:epsm.gr