ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΠΟΥ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΟΥΝ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΣΤΙΣ 14:15 μ.μ.
ΤΕΤΑΡΤΗ 17.12.2014
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (4η αγωνιστική ΑΠΟ ΑΝΑΒΟΛΗ)
———————————
1ος ΟΜΙΛΟΣ
———————————
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Δόξα Αδένδρου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο:Αδένδρου – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Φιλοξένης Συμεών – Α’Βοήθ.:Κουκουρδής Γρηγόριος
Παρατηρητής:Φιλοξένης Συμεών – Α’Βοήθ.:Κουκουρδής Γρηγόριος
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Διγενής Μονολόφου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο:Μονολόφου – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Δολμάς Γιώργος – Α’Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
Παρατηρητής:Δολμάς Γιώργος – Α’Βοήθ.:Μακρίδης Ιωάννης
3ος ΟΜΙΛΟΣ
Αστέρας Ραιδεστού – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο:Ραιδεστού – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.:Σπυρίδου Μαριάννα
Παρατηρητής:Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.:Σπυρίδου Μαριάννα
Αναγέννηση Επανομής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο:Επανομής – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γιώργος
Παρατηρητής:Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.:Ανδρικόπουλος Γιώργος
ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΩΝ (5η αγωνιστική)
———————————
1ος ΟΜΙΛΟΣ
Σμυρναϊκός Βαθυλάκκου – Μακεδονικός
Γήπεδο:Βαθυλάκκου – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.:Κυριακίδης Θεοχάρης
Παρατηρητής:Νικολαϊδης Απόστολος – Α’Βοήθ.:Κυριακίδης Θεοχάρης
Ολυμπιακός Κυμίνων – Ομόνοια Σίνδου
Γήπεδο:Κυμίνων – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
Παρατηρητής:Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.:Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΑΟ Μεσήμβριας – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο:Μεσήμβριας – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος
Παρατηρητής:Οικονομίδης Αρης – Α’Βοήθ.:Κιλμπασάνης Αδαμάντιος
2ος ΟΜΙΛΟΣ
Φοίνικας Πολίχνης – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
Γήπεδο:Πολίχνης – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.:Κελεσίδης Βίκτωρ
Κεραυνός Ωραιοκάστρου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο:Νεοχωρούδας – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταυρός – Α’Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος
Παρατηρητής:Δουβλέκης Σταυρός – Α’Βοήθ.:Κολόκας Κωνσταντίνος
Αχιλλέας Τριανδρίας – ΑΕ Πολυδενδρίου
Γήπεδο:Τριανδρίας – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
Παρατηρητής:Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.:Σαριδάκης Γεώργιος
3ος ΟΜΙΛΟΣ
ΠΑΟΝ Επιβατών – Απόλλων Καλαμαριάς
Γήπεδο:Νέων Επιβατών – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος
Παρατηρητής:Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.:Μπαλίκος Νικόλαος
Νίκη Μεσημερίου – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο:Μεσημερίου – ώρα:14.15
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.:Παπαδήμος Κωνσταντίνος
Παρατηρητής:Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.:Παπαδήμος Κωνσταντίνος
4ος ΟΜΙΛΟΣ
Αναγέννηση Χαλκηδόνας – ΑΕ Καλλιθέας – Παν. Φανερωμένη
Γήπεδο:Χαλκηδόνας – ώρα:14.15
– Α’Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
– Α’Βοήθ.:Χασάπης Στέλιος
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου