ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.01.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————
Μακεδονικός – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.01.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
——————————————
Μακεδονικός – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος
Ιάσων Αυγής – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Παπαδέα Σταυρούλα
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Παπαδέα Σταυρούλα
Αστέρας Ραιδεστού – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Βαλσαμίδης Χαράλαμπος
Ομόνοια Σίνδου – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Φιλοξένης Συμεών – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Φιλοξένης Συμεών – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Ολυμπιακός Κυμίνων – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος
Δόξα Πενταλόφου – ΑΕ Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Αποστόλιδης Ιωάννης
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Αποστόλιδης Ιωάννης
ΓΣ Ηλιούπολης – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Παπαναστασίου Χρήστος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Παπαναστασίου Χρήστος
ΠΑΟΝ Επιβατών – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γιώργος
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γιώργος
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου