ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18.02.2015
ΤΕΤΑΡΤΗ 18.02.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(26η αγωνιστική)
——————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
——————————————
Θερμαϊκός Θέρμης – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Παύλος Μελάς – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάϊτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάϊτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Αχιλλέας Τριανδρίας – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Σαριδάκης Γεώργιος
ΑΟ Καρδίας – ΑΕ Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γιώργος
Γήπεδο: Καρδίας – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γιώργος
Μακεδονικός – ΑΠΕ Λαγκαδά
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βατσικούρας Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
Ιάσων Αυγής – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σαλεπάκης Ζαφείρης – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σαλεπάκης Ζαφείρης – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
Αστέρας Ραιδεστού – ΠΑΟΝ Επιβατών
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Ομόνοια Σίνδου – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου