Δείτε το πρόγραμμα αγώνων της Τετάρτης 22 Απριλίου, το οποίο περιλαμβάνει την τελευταία αγωνιστική της κανονικής διάρκειας της Α1.
ΤΕΤΑΡΤΗ 22.04.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(38η αγωνιστική)
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γιώργος
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Αστέρας Ραιδεστού
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γιώργος
Ομόνοια Σίνδου – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Ουρσώφ Γεώργιος
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάϊτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάϊτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Δόξα Πενταλόφου – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
ΓΣ Ηλιούπολης – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Λιαντζάκης Χρήστος
ΠΑΟΝ Επιβατών – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Οδυσσέας Κορδελιού – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαλεζάς Λεωνίδας – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Μαλεζάς Λεωνίδας – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης
ΑΕ Πολυδενδρίου – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Πολυδενδρίου Ασκού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τομπουλίδης Νίκος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Γήπεδο: Πολυδενδρίου Ασκού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Τομπουλίδης Νίκος – Α’Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου