Αναζητηση στο ιστολογιο (Μπορειτε να δειτε προηγουμενες δημιοσιευμενες αναρτησεις)

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

Τρίτη, 29 Σεπτεμβρίου 2015

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 3-4/10 στην Α1!!!



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 03.10.2015

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————
Φοίνικας Πολίχνης – Αίας Ευόσμου

Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Αχιλλέας Τριανδρίας – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ταχάρ Χεμσί
Παύλος Μελάς – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Σελιώνη Υπατία
ΚΥΡΙΑΚΗ 04.10.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(5η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – Ολυμπιακός Κυμίνων

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Δόξα Πενταλόφου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Αποστολίδης Ιωάννης
ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δ. Θέρμης – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Θύελλα Περιστερώνα – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης
Μακεδονικός Λητής – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης

Κυριακή, 27 Σεπτεμβρίου 2015

Αίας Ευόσμου-Δόξα Πενταλόφου 0-0



Πολύτιμο βαθμό πήρε εκτός έδρας η Δόξα Πενταλόφου, καθώς ήρθε ισόπαλη 0-0 με τον Αία Ευόσμου. Η Δόξα Πενταλόφου με την καλή αμυντική της λειτουργία κατάφερε να κλέψει τον βαθμό της ισοπαλίας. Από την άλλη ο Αίας Ευόσμου προσπάθησε ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο να πετύχει κάποιο τέρμα χάνοντας ευκαιρίες με τον Γκιαούρη και τον Ιωσηφίδη που αμφότεροι σημάδεψαν το οριζόντιο δοκάρι του Καλαμπόκα. Η Δόξα έχασε μια καλή ευκαιρία με τον Σαραμουρλή στις αρχές του πρώτου ημιχρόνου, αλλά χωρίς ιδιαίτερο αποτέλεσμα. Επόμενος αγώνας για την Δόξα είναι με αντίπαλο τον Οδυσσέα Κορδελιού που θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Πενταλόφου. Η ημερομηνία και η ώρα του παιχνιδιού θα ανακοινωθούν την Τρίτη 29/9/2015 από την ΕΠΣΜ.
Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:
Αίας Ευόσμου (Λάμπρος Ανδριόπουλος): Ιωαννίδης, Λαφτσίδης, Γκιαούρης, Μίλκογλου, Λίγκος, Ανεστάκης, Κιλινγκαρίδης, Τσομπάνογλου, Καραμουκίδης, Ιωσηφίδης, Βαλκάνης.

Δόξα Πενταλόφου (Ανέστης Τσόμπανος): Kαλαμπόκας, Σεΐζης, Πασχαλίδης, Κοπαλίδης, Λιθοξόπουλος, Μάσκας, Σαραμουρλής, Καρκάρης, Γιαννακόπουλος, Τσιφούτης Αθ., Γιόφκας.
Αγωνίστηκαν για την Δόξα και οι: Τζιώλης, Πουμπουρίδης, Τσομπάνης.

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ (4η Αγωνιστική)



Δείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ όπου μετέχει η Δόξα Πενταλόφου.

Αναλυτικά η 4η αγωνιστική 
Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΟ Κουφαλίων: 2-1
Μακεδονικός - Ολυμπιακός Κυμίνων: 2-0
Αίας Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου: 0-0
Ιάσων Αυγής - ΑΟ Καρδίας: 1-2 
Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης: 0-0  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αχιλλέας Τριανδρίας: 1-0 
Νίκη Μεσημερίου - Παύλος Μελάς: 4-2
ΓΣ Ηλιούπολης - Θύελλα Περιστερώνα: 1-1
Μακεδονικός Λητής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: 1-0 

Βαθμολογία (4η αγωνιστική)
1.            Μακεδονικός 12
2.            Φοίνικας Πολίχνης 10
3.            Παύλος Μελάς 9
4.            Κεραυνός Αγγελοχωρίου 9
5.            Θερμαϊκός Θέρμης 8
6.            ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 7
7.            Νίκη Μεσημερίου 7
8.            Κεραυνός Αγγελοχωρίου 9
9.            Ολυμπιακός Κυμίνων 6
10.       ΑΟ Καρδίας 6
11.       Οδυσσέας Κορδελιού 6
12.       ΠΑΟ Κουφαλίων 4
13.       Δόξα Πενταλόφου 4
14.       Αχιλλέας Τριανδρίας 3
15.       Μακεδονικός Λητής 3
16.       Θύελλα Περιστερώνα 2
17.       Αίας Ευόσμου 2
18.       Ιάσων Αυγής 1
19.       ΓΣ Ηλιούπολης 1

Eπόμενη 5η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Ολυμπιακός Κυμίνων:  
Δόξα Πενταλόφου - Οδυσσέας Κορδελιού: 
ΑΟ Καρδίας - Μακεδονικός: 
Φοίνικας Πολίχνης - Αίας Ευόσμου: 
Αχιλλέας Τριανδρίας - Ιάσων Αυγής:  
Παύλος Μελάς - Θερμαϊκός Θέρμης: 
Θύελλα Περιστερώνα - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: 
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Νίκη Μεσημερίου: 

Μακεδονικός Λητής - ΓΣ Ηλιούπολης:

Παρασκευή, 25 Σεπτεμβρίου 2015

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ!!!



ΤΟΝ ΑΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ, ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ 4ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1' ΕΠΣΜ. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/9/2015 ΣΤΙΣ 11:00 Π.Μ., ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥ(ΠΛΑΣΤΙΚΟ). Η ΔΟΞΑ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΟΧΘΕΣΙΝΗ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟ ΘΕΡΜΗΣ ΜΕ ΣΚΟΡ 0-1, ΕΝΩ Ο ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ 1-1 ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ. ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 1Η ΦΑΣΗ ΤΩΝ PLAY OFF ΤΗΣ Α' ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΤΗΣ ΕΠΣΜ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2008-2009, ΟΠΟΥ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΝΙΚΗΣΕ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΤΑΣΗ ΤΟΝ ΑΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ΜΕ ΣΚΟΡ 1-2.

ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΑΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ:


   Ο Αθλητικός Πολιτιστικός Σύλλογος Αίας Ευόσμου είναι ελληνικός αθλητικός σύλλογος με έδρα τον Εύοσμο Θεσσαλονίκης. Ιδρύθηκε το 1969 και επίσημα χρώματα του συλλόγου είναι το κόκκινο και το λευκό. Ο Αίας για πρώτη φορά στην ιστορία του αγωνίζεται φέτος στην μεγάλη κατηγορία της ΕΠΣΜ την Α1' Κατηγορία, μετά την περσινή ευρεία νίκη επί του Ιωνικού με σκορ 0-3, αγώνας που έγινε στο Στάδιο Λαγκαδά.

ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΑΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ:
ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΥΟΣΜΟΥ(ΠΛΑΣΤΙΚΟ):
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ:
ΚΑΙΡΟΣ: Αίθριος καιρός 
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: 21-25 °C
ΑΝΕΜΟI: 2 μποφόρ
ΔΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΕΜΟΥ: ΒΔ
ΥΓΡΑΣΙΑ: 44-49%

Πέμπτη, 24 Σεπτεμβρίου 2015

Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 26 & 27 Σεπτεμβρίου στην Α1!!!



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 26.09.2015

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————
Νίκη Μεσημερίου – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς


ΚΥΡΙΑΚΗ 27.09.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(4η αγωνιστική)
——————————————
Οδυσσέας Κορδελιού – ΠΑΟ Κουφαλίων

Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος
Μακεδονικός – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Χατζησταυρίδης Παναγιώτης
Αίας Ευόσμου – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
Ιάσων Αυγής – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 12.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος
Θερμαϊκός Θέρμης – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Παύλος
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μπαλίκος Νικόλαος
ΓΣ Ηλιούπολης – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Μακεδονικός Λητής – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη

Τετάρτη, 23 Σεπτεμβρίου 2015

Δόξα Πενταλόφου-Θερμαϊκός Θέρμης 0-1



Την δεύτερη συνεχόμενη ήττα γνώρισε σήμερα το απόγευμα η Δόξα Πενταλόφου από τον Θερμαϊκό Θέρμης με σκορ 0-1. Στο πρώτο ημίχρονο ο Θερμαϊκός Θέρμης είχε τον έλεγχο του παιχνιδιού, χωρίς όμως να δημιουργήσει κάποια επικίνδυνη φάση. Σε μια ολιγωρία στην άμυνα της Δόξας, ο Φαρμάκης με πλασέ έκανε το 0-1 για την Θέρμη. Σκορ ημιχρόνου 0-1.


Στην επανάληψη η Δόξα προσπάθησε να πετύχει κάποιο τέρμα, με αποκορύφωμα το τράνταγμα του οριζόντιου δοκαριού από την εκτέλεση φάουλ του Μάσκα στο 65', η σέντρα-σουτ του Πασχαλίδη στο 72' που ξεγέλασε τον τερματοφύλακα της Θέρμης Γκάγκο και πέρασε σύριζα άουτ από την εστία του αλλά και το γυριστό σουτ του Μάσκα στο 84' που έγλυψε το δεξί κάθετο δοκάρι της Θέρμης καταλήγοντας άουτ. Ο Θερμαϊκός είχε κάποιες καλές ευκαιρίες να διπλασιάσει τα τέρματα του, με φάσεις όπως το δοκάρι του Τρόκα στο 58', το τετ α τετ του Σιαντρόπουλου στο 68' αλλά και το δοκάρι του Τσαβδαρίδη στο τελευταίο λεπτό του αγώνα. Επόμενος αγώνας για την Δόξα είναι με αντίπαλο τον Αία Ευόσμου που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 27/9/2015 και ώρα 11:00 π.μ. στο Δημοτικό γήπεδο του Ευόσμου(ΠΛΑΣΤΙΚΟ).

Οι συνθέσεις των δύο ομάδων:
Δόξα Πενταλόφου (Ανέστης Τσόμπανος): Καλαμπόκας, Γιόφκας, Πασχαλίδης, Λιθοξόπουλος, Κοπαλίδης, Σεϊζης, Γιαννακόπουλος (61' Μάσκας), Φαρμακομίτης (46’ Σαραμουρλής), Πουμπουρίδης (77' Τσομπάνης), Ελευθερίου, Τζιώλης.

Θερμαϊκός Θέρμης (Κώστας Γιότκος): Γκάγκος, Παπαδόπουλος, Μαυρομάτης, Κολώνης (40’ Ιωαννίδης), Καραπατσακίδης, Τσαβδαρίδης, Τρόκας, Φοινικόπουλος, Χαλιμπάκης (41’ Φούσκας), Σιαντρόπουλος, Φαρμάκης (56’ Τσόχας).

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ (3η Αγωνιστική)



Δείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ όπου μετέχει η Δόξα Πενταλόφου.

Αναλυτικά η 3η αγωνιστική 
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός: 0-4
Οδυσσέας Κορδελιού - Αίας Ευόσμου: 1-1 
Ολυμπιακός Κυμίνων - Ιάσων Αυγής: 4-0
Δόξα Πενταλόφου - Θερμαϊκός Θέρμης: 0-1  
ΑΟ Καρδίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: 1-2 
Φοίνικας Πολίχνης - Νίκη Μεσημερίου: 2-1 
Αχιλλέας Τριανδρίας - ΓΣ Ηλιούπολης: 4-1 
Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Λητής: 2-0
Θύελλα Περιστερώνα - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: 1-1 

Βαθμολογία (3η αγωνιστική)
1.            Μακεδονικός 9
2.            Φοίνικας Πολίχνης 9
3.            Παύλος Μελάς 9
4.            ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 7
5.            Θερμαϊκός Θέρμης 7
6.            Κεραυνός Αγγελοχωρίου 6
7.            Ολυμπιακός Κυμίνων 6
8.            Νίκη Μεσημερίου 4
9.            ΠΑΟ Κουφαλίων 4
10.       Δόξα Πενταλόφου 3
11.       ΑΟ Καρδίας 3
12.       Αχιλλέας Τριανδρίας 3
13.       Οδυσσέας Κορδελιού 3
14.       Ιάσων Αυγής 1
15.       Θύελλα Περιστερώνα 1
16.       Αίας Ευόσμου 1
17.       ΓΣ Ηλιούπολης 0
18.       Μακεδονικός Λητής 0

Eπόμενη 4η αγωνιστική
Οδυσσέας Κορδελιού - ΠΑΟ Κουφαλίων: 
Μακεδονικός - Ολυμπιακός Κυμίνων: 
Αίας Ευόσμου - Δόξα Πενταλόφου: 
Ιάσων Αυγής - ΑΟ Καρδίας: 
Θερμαϊκός Θέρμης - Φοίνικας Πολίχνης:  
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Αχιλλέας Τριανδρίας:  
Νίκη Μεσημερίου - Παύλος Μελάς: 
ΓΣ Ηλιούπολης - Θύελλα Περιστερώνα: 
Μακεδονικός Λητής - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:

Δευτέρα, 21 Σεπτεμβρίου 2015

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ!!!


ΤΕΤΑΡΤΗ 23/9/2015, ΩΡΑ 17:00, ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΘΕΡΜΑΪΚΟΥ ΘΕΡΜΗΣ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ, ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ 3ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1 ΕΠΣΜ. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 23/9/2015 ΣΤΙΣ 17:00 μ.μ., ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ. Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΠΡΟΕΡΧΕΤΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΜΕΣΗΜΕΡΙΟΥ ΜΕ ΣΚΟΡ 2-0, ΕΝΩ Ο ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ ΘΕΡΜΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΙΣΟΠΑΛΙΑ 0-0 ΜΕ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ. ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1 ΕΠΣΜ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2014-2015, ΟΠΟΥ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΗΡΘΕ ΙΣΟΠΑΛΗ 0-0 ΜΕ ΤΟΝ ΘΕΡΜΑΪΚΟ ΘΕΡΜΗΣ.

Πέμπτη, 17 Σεπτεμβρίου 2015

Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 23 Σεπτεμβρίου 2015 στην Α1!!!



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΤΕΤΑΡΤΗ 23.09.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(3η αγωνιστική)
------------------------------------------
ΠΑΟ Κουφαλίων - Μακεδονικός 
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Τσαμαντουρίδης Ιωάννης

Οδυσσέας Κορδελιού - Αίας Ευόσμου 
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Φωτιάδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος 

Ολυμπιακός Κυμίνων - Ιάσων Αυγής 
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Δόξα Πενταλόφου - Θερμαϊκός Θέρμης 
Γήπεδο: Πενταλόφου - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χατζηγεωργίου Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Αποστολίδης Ιωάννης

ΑΟ Καρδίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου 
Γήπεδο: Σχολαρίου Μίκρας Δ. Θέρμης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Φοίνικας Πολίχνης - Νίκη Μεσημερίου 
Γήπεδο: Πολίχνης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Οικονομίδης Αρης - Α'Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης

Αχιλλέας Τριανδρίας - ΓΣ Ηλιούπολης 
Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 16.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας

Παύλος Μελάς - Μακεδονικός Λητής 
Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος - Α'Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Θύελλα Περιστερώνα - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Σαργιαννίδης Αναστάσιος - Α'Βοήθ.: Παπαγρηγορίου Νικόλαος