ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.10.2015
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24.10.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη
——————————————
Φοίνικας Πολίχνης – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας – Α’Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη
ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Γήπεδο: Ραιδεστού – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Ολυμπιακός Κυμίνων – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Λαζαρίδης Μιλτιάδης – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Παύλος Μελάς – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Θεοδωρούδης Ιωάννης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Θεοδωρούδης Ιωάννης
ΚΥΡΙΑΚΗ 25.10.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(10η αγωνιστική)
——————————————
——————————————
Αχιλλέας Τριανδρίας – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
Δόξα Πενταλόφου – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Χριστόφορος
Οδυσσέας Κορδελιού – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Νικόλαος
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Νικόλαος
Μακεδονικός – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Νικόλαος
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Σπυρίδης Νικόλαος
Ιάσων Αυγής – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Κιούρκα Ζωή
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου