ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.12.2015
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19.12.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
——————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ
Νίκη Μεσημερίου – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Γήπεδο: Μεσημερίου – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Μακεδονικός Λητής – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δολμάς Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κουσίδης Καριοφίλης
ΚΥΡΙΑΚΗ 20.12.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(18η αγωνιστική)
——————————————
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
——————————————
Ιάσων Αυγής – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τουμπουλιδης Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη
Θερμαϊκός Θέρμης – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Τσάλιος Νικόλαος
ΓΣ Ηλιούπολης – Ολυμπιακός Κυμίνων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος
Θύελλα Περιστερώνα – Φοίνικας Πολίχνης
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης
Παύλος Μελάς – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σέλκος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Σέλκος Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Δεν υπάρχουν σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου