Αναζητηση στο ιστολογιο (Μπορειτε να δειτε προηγουμενες δημιοσιευμενες αναρτησεις)

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

Κυριακή, 31 Ιανουαρίου 2016

Οδυσσέας Κορδελιού-Δόξα Πενταλόφου 1-0



Πολύ δύσκολη νίκη πέτυχε σήμερα το πρωί ο Οδυσσέας Κορδελιού απέναντι σε μια αξιόμαχη Δόξα Πενταλόφου η οποία κοίταξε στα μάτια τον αντίπαλο της και με λίγο τύχη θα μπορούσε να φύγει με το διπλό από το Κορδελιό. Το πρώτο ημίχρονο μέχρι και το μισάωρο δεν είχε να προσφέρει κάτι ιδιαίτερο αλλά από εκείνη τη χρονική στιγμή, μετά το 30' και οι δύο ομάδες έχασαν από μία καλή ευκαιρία, με την ομάδα του Οδυσσέα να χάνει αυτή πρώτη μεγάλη ευκαιρία να προηγηθεί στο σκορ στο 33' και η Δόξα στο 42' να χάνει κι αυτή την μεγάλη ευκαιρία με τον Μάσκα. Σκορ ημιχρόνου 0-0.

Το δεύτερο ημίχρονο ξεκίνησε ιδανικά για τους γηπεδούχους διότι κατάφεραν να ανοίξουν πολύ γρήγορα το σκορ στο 48ο λεπτό με σουτ του Γιώργου Γιαννιώτη. Το παιχνίδι μέχρι το τέλος κύλησε έτσι με τον Οδυσσέα να έχει μια ελαφρά υπεροχή κρατώντας παράλληλα και το αποτέλεσμα που ήθελε. Τελικό αποτέλεσμα 1-0. Επόμενος αγώνας για την Δόξα είναι με αντίπαλο τον ΠΑΟ Κουφαλίων, αγώνας που θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο των Κουφαλίων. Η ημερομηνία και η ώρα του παιχνιδιού θα οριστούν την Τρίτη 2-2-2016 από την ΕΠΣΜ.

Η σύνθεση της Δόξας:
Δόξα Πενταλόφου (Γιώργος Βλαχούδης): Πένου, Τσιφούτης Χρ., Καρκάρης, Μάσκας, Σαπάνης, Λιθοξόπουλος, Πουμπουρίδης (38' Μενεξές Δ.), Σαραμουρλής, Γιόφκας, Τζιώλης (Βασιλειάδης), Τσιφούτης Αθ.

Σάββατο, 30 Ιανουαρίου 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ (22η Αγωνιστική)



Δείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ όπου μετέχει η Δόξα Πενταλόφου.

Αναλυτικά η 22η αγωνιστική 
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων: 3-0
Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Πενταλόφου: 1-0
Μακεδονικός - ΑΟ Καρδίας: 2-0
Αίας Ευόσμου - Φοίνικας Πολίχνης: 0-0 
Ιάσων Αυγής - Αχιλλέας Τριανδρίας: 1-0
Θερμαϊκός Θέρμης - Παύλος Μελάς: 0-0
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Θύελλα Περιστερώνα: 3-2 
Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: 3-3 
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Λητής: 5-0

Βαθμολογία (22η αγωνιστική)
1.          Μακεδονικός 52
2.          Παύλος Μελάς 42
3.          ΑΟ Καρδίας 41
4.          Ολυμπιακός Κυμίνων 39
5.          Θερμαϊκός Θέρμης 38
6.          Ιάσων Αυγής 38
7.          Κεραυνός Αγγελοχωρίου 37
8.          Νίκη Μεσημερίου 37
9.          Φοίνικας Πολίχνης 33
10.     Οδυσσέας Κορδελιού 32
11.     Αίας Ευόσμου 28
12.     Αχιλλέας Τριανδρίας 27
13.     ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 25
14.     ΓΣ Ηλιούπολης 23
15.     Θύελλα Περιστερώνα 21
16.     ΠΑΟ Κουφαλίων 18
17.     Μακεδονικός Λητής 13
18.     Δόξα Πενταλόφου 4

Eπόμενη 23η αγωνιστική
ΠΑΟ Κουφαλίων - Δόξα Πενταλόφου: 
ΑΟ Καρδίας - Ολυμπιακός Κυμίνων: 
Φοίνικας Πολίχνης - Οδυσσέας Κορδελιού:  
Αχιλλέας Τριανδρίας - Μακεδονικός: 
Παύλος Μελάς - Αίας Ευόσμου: 
Θύελλα Περιστερώνα - Ιάσων Αυγής: 
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Θερμαϊκός Θέρμης: 
Μακεδονικός Λητής - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: 
ΓΣ Ηλιούπολης - Νίκη Μεσημερίου:   

Παρασκευή, 29 Ιανουαρίου 2016

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ!!!



ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ, ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ 22ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣΜ. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 31/1/2016 ΣΤΙΣ 11:00 Π.Μ. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΕΜΠΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1, Η ΔΟΞΑ ΗΤΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΜΕ ΣΚΟΡ 0-3. ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 6Η ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΘΕΣΜΟΥ ΤΟΥ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΤΗΣ ΕΠΣΜ ΓΙΑ ΤΗΝ ΦΕΤΙΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΠΕΡΙΟΔΟ 2015-2016, ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ Η ΔΟΞΑ ΗΤΤΗΘΗΚΕ ΞΑΝΑ ΜΕ ΤΟ ΙΔΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΚΟΡ 3-0 ΑΠΟ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ.

ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΛΙΓΑ ΛΟΓΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ:


Ο Οδυσσέας Κορδελιού ιδρύθηκε το 1947 από τον Οδυσσέα Ξυλένιο. Η ομάδα του Κορδελιού έως και το 1977 συμμετείχε στο τοπικό πρωτάθλημα Β και Γ κατηγορίας Ε.Π.Σ.Μ. Αγωνίστηκε συνολικά 8 περιόδους στις επαγγελματικές κατηγορίες της Ελλάδος (1 φορά στην Β εθνική και 9 φορές στην Γ εθνική). Έδρα της ομάδας αποτελεί το γήπεδο Οδυσσέα Κορδελιού και Ελευθεριακού στο δήμο Κορδελιού-Ευόσμου, Θεσσαλονίκη.Το 1985 σε έναν αγώνα κυπέλλου Ελλάδος επικράτησε επί του ΟΦΗ με 3-1 μέσα στο Γήπεδο Κορδελιού και έφτασε στους 4. Το 1998 αναδείχτηκε κυπελλούχος Ε.Π.Σ.Μ. επικρατώντας στον τελικό επι της Κρήνης με 2-1. Επίσης νίκησε στα πέναλτι με 5-2 τον Ολυμπιακό Κύμινων και αναδείχτηκε για δεύτερη φορά κυπελλούχος Ε.Π.Σ.Μ. την σεζόν 2010 - 2011. Την σεζόν 2011 - 2012 τερματίζει 1ος στον 2ο όμιλο της Δ΄ Εθνικής και προβιβάστηκε στην Γ΄ Εθνική.

ΑΝΑΛΥΤΙΚΑ Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ ΣΕ ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

  • 1980-81: Β' Εθνική (38 συμμετοχές)
  • 1983-84: Γ' Εθνική (30 συμμετοχές)
  • 1982-83: Γ' Εθνική (34 συμμετοχές)
  • 1984-85: Γ' Εθνική (40 συμμετοχές)
  • 1985-86: Γ' Εθνική (38 συμμετοχές)
  • 1989-90: Γ' Εθνική (38 συμμετοχές)
  • 1990-91: Γ' Εθνική (34 συμμετοχές)
  • 1992-93: Γ' Εθνική (34 συμμετοχές)
  • 2012-13: Γ' Εθνική (22 συμμετοχές)
  • 2013-14: Γ' Εθνική (30 συμμετοχές)

ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑ ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ:

ΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ-ΚΟΡΔΕΛΙΟΥ (713 ΘΕΣΕΙΣ):
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΚΟΡΔΕΛΙΟ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ:
ΚΑΙΡΟΣ: Αίθριος καιρός 
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: 10-14 °C
ΑΝΕΜΟI: 2 μποφόρ
ΔΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΕΜΟΥ: Ν
ΥΓΡΑΣΙΑ: 51-62%

Τρίτη, 26 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα αγώνων Σαββατοκύριακου 30 & 31 Ιανουαρίου 2016 στην Α1!!!



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 30.01.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)
------------------------------------------
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων 
Γήπεδο: Κυμίνων - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος - Α'Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς

Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Θύελλα Περιστερώνα 
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χατζόπουλος Ιωάννης - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος

Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 
Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Ριζνιοτόπουλος Εμμανουήλ


ΚΥΡΙΑΚΗ 31.01.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(22η αγωνιστική)

------------------------------------------
Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Πενταλόφου 
Γήπεδο: Ελευθερίου - Κορδελιού - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης - Α'Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμης

Μακεδονικός - ΑΟ Καρδίας 
Γήπεδο: Μακεδονικού - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Α'Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Αίας Ευόσμου - Φοίνικας Πολίχνης 
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος - Α'Βοήθ.: Κουγιουμτσίδου Νίκη

Ιάσων Αυγής - Αχιλλέας Τριανδρίας 
Γήπεδο: Αυγής - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδης Βίκτωρ

Θερμαϊκός Θέρμης - Παύλος Μελάς 
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 15.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Λητής 
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Μαυρίδης Ζαχαρίας - Α'Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Δευτέρα, 25 Ιανουαρίου 2016

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ (21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1' ΕΠΣΜ 2015-16)



Δείτε αναλυτικά τους σκόρερ, 21η αγωνιστική.

2 Γκολ: Σαραμουρλής, Τσιφούτης Αθ., Καραφυλλίδης.

1 Γκολ: Γιαννακόπουλος, Λιθοξόπουλος, Τζιώλης.

Κυριακή, 24 Ιανουαρίου 2016

Δόξα Πενταλόφου-Αίας Ευόσμου 1-3



Την ήττα με σκορ 1-3 γνώρισε σήμερα το πρωί η Δόξα Πενταλόφου από την ομάδα του Αία Ευόσμου. Στο πρώτο ημίχρονο η Δόξα ξεκίνησε πολύ δυνατά στο παιχνίδι αλλά ο Αίας ήταν αυτός που προηγήθηκε στο σκορ. Αρχικά ο Ιωσηφίδης με κοντινό πλασέ έκανε το 0-1 στο 14' και έπειτα ο Πολυκάρποβ στο 22' διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του. Η Δόξα δεν το έβαλε κάτω και κατάφερε να μειώσει το σκορ όταν ο Γιόφκας έπιασε δυνατό σουτ εκτός περιοχής, η μπάλα κόντραρε στον Τζιώλη και στη συνέχεια κατέληξε στα δίχτυα του Τσιαμπέρα, μειώνοντας έτσι το σκορ σε 1-2 στο 34ο λεπτό. Μεγάλη ευκαιρία για την Δόξα να ισοφαρίσει το ματς, όταν ο Γιόφκας έπιασε και πάλι εκτός περιοχής δυνατό σουτ αλλά ο Τσιαμπέρας απέκρουσε ενστικτωδώς. Σκορ ημιχρόνου 1-2.

Στις αρχές του δευτέρου ημιχρόνου και συγκεκριμένα στο 58' η Δόξα δέχθηκε ένα παιδικό γκολ, καθώς σε μια ανύποπτη φάση όταν η ομάδα του Αία έβγαλε μια σέντρα από τα αριστερά ο Πένου προσπάθησε να μπλοκάρει τη μπάλα αλλά στην συνέχεια του φεύγει από τα χέρια και ο Στέφια με ένα απλό πλασέ έκανε το 1-3 για τον Αία. Μετά από αυτή την εξέλιξη η Δόξα στην συνέχεια δεν είχε ελπίδες να πάρει κάτι θετικό από αυτό το παιχνίδι. Τελικό αποτέλεσμα 1-3. Επόμενος αγώνας για την Δόξα είναι με αντίπαλο τον Οδυσσέα Κορδελιού, αγώνας που θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο του Ελευθερίου-Κορδελιού. Η ημερομηνία και η ώρα του παιχνιδιού θα οριστούν την Τρίτη 26-1-2016 από την ΕΠΣΜ.

Η σύνθεση της Δόξας:
Δόξα Πενταλόφου (Γιώργος Βλαχούδης): Πένου, Τσιφούτης Χρ., Καρκάρης, Μάσκας, Λιθοξόπουλος, Πουμπουρίδης (76' Τάκης), Γιόφκας, Μενεξές Δ., Τζιώλης (46' Σημαιοφορίδης), Παροτσίδης (53' Σαπάνης), Τσιφούτης Αθ.

Σάββατο, 23 Ιανουαρίου 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ (21η Αγωνιστική)



Δείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ όπου μετέχει η Δόξα Πενταλόφου.

Αναλυτικά η 21η αγωνιστική 
ΠΑΟ Κουφαλίων - Οδυσσέας Κορδελιού: 7-2 
Ολυμπιακός Κυμίνων - Μακεδονικός: 1-1
Δόξα Πενταλόφου - Αίας Ευόσμου: 1-3
ΑΟ Καρδίας - Ιάσων Αυγής: 1-1
Φοίνικας Πολίχνης - Θερμαϊκός Θέρμης: 0-3
Αχιλλέας Τριανδρίας - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: 2-1 
Παύλος Μελάς - Νίκη Μεσημερίου: 2-1 
Θύελλα Περιστερώνα - ΓΣ Ηλιούπολης: 1-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Μακεδονικός Λητής: 2-1

Βαθμολογία (21η αγωνιστική)
1.          Μακεδονικός 49
2.          Παύλος Μελάς 41
3.          ΑΟ Καρδίας 41
4.          Θερμαϊκός Θέρμης 37
5.          Νίκη Μεσημερίου 36
6.          Ολυμπιακός Κυμίνων 36
7.          Ιάσων Αυγής 35
8.          Κεραυνός Αγγελοχωρίου 34
9.          Φοίνικας Πολίχνης 32
10.     Οδυσσέας Κορδελιού 29
11.     Αίας Ευόσμου 27
12.     Αχιλλέας Τριανδρίας 27
13.     ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 24
14.     Θύελλα Περιστερώνα 21
15.     ΓΣ Ηλιούπολης 20
16.     ΠΑΟ Κουφαλίων 18
17.     Μακεδονικός Λητής 13
18.     Δόξα Πενταλόφου 4

Eπόμενη 22η αγωνιστική
Ολυμπιακός Κυμίνων - ΠΑΟ Κουφαλίων: 
Οδυσσέας Κορδελιού - Δόξα Πενταλόφου: 
Μακεδονικός - ΑΟ Καρδίας: 
Αίας Ευόσμου - Φοίνικας Πολίχνης:  
Ιάσων Αυγής - Αχιλλέας Τριανδρίας: 
Θερμαϊκός Θέρμης - Παύλος Μελάς: 
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Θύελλα Περιστερώνα:  
Νίκη Μεσημερίου - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας:  

ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός Λητής:  

Παρασκευή, 22 Ιανουαρίου 2016

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΡΙΝ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ!!!


ΚΥΡΙΑΚΗ 24/1/2016, ΩΡΑ 11:00 Π.Μ., ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΤΟΝ ΑΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ 24-1-2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 11:00 π.μ. ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ, ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ 21ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1 ΕΠΣΜ. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1, Η ΔΟΞΑ ΑΝΑΔΕΙΧΘΗΚΕ ΙΣΟΠΑΛΗ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΕΔΡΑ ΤΟΥ ΑΙΑ ΜΕ ΣΚΟΡ 0-0. ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 30Η ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ Β' ΟΜΙΛΟΥ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΕΠΣΜ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2008-09, ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ Η ΔΟΞΑ ΗΡΘΕ ΙΣΟΠΑΛΗ ΜΕ ΣΚΟΡ 1-1 ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΣΤΟΝ ΑΙΑ ΕΥΟΣΜΟΥ.

Τρίτη, 19 Ιανουαρίου 2016

Πρόγραμμα αγώνων του Σαββατοκύριακου 23 & 24 Ιανουαρίου στην Α1!!!



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23.01.2016

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————
Ολυμπιακός Κυμίνων – Μακεδονικός

Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Δουζδαμπάνης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος
ΑΟ Καρδίας – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σχολαρίου (Μίκρας) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Συμεωνίδης Παναγιώτης
Φοίνικας Πολίχνης – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Θερμαϊκού (χόρτο) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

ΚΥΡΙΑΚΗ 24.01.2016
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(21η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – Οδυσσέας Κορδελιού

Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπουτσόγλου Πέτρος – Α’Βοήθ.: Γεωργίου Θωμάς
Δόξα Πενταλόφου – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Μακρίδης Ιωάννης
Αχιλλέας Τριανδρίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
Παύλος Μελάς – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Φωτιάδης Κωνσταντίνος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
Θύελλα Περιστερώνα – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος