Δευτέρα 18 Ιανουαρίου 2016

Θερμαϊκός Θέρμης-Δόξα Πενταλόφου 6-0

Ο Θερμαϊκός Θέρμης έδειξε από τα πρώτα λεπτά την ανωτερότητα του και με την εμπειρία των παικτών που διαθέτει δεν δυσκολεύτηκε να επικρατήσει της Δόξας Πενταλόφου με το ευρύ σκορ 6-0. Η ομάδα της Θέρμης είχε τελειώσει από το πρώτο ημίχρονο το παιχνίδι καθώς είχε πετύχει ήδη τρία τέρματα και ακόμα τρία στο δεύτερο δίνοντας στο σκορ διαστάσεις θριάμβου. Για την Δόξα να αναφέρουμε ότι ο κ.Βλαχούδης για άλλη μια φορά δούλεψε με αρκετά παιδιά από την ομάδα Νέων ούτως ώστε να είναι πιο έτοιμα, κερδίζοντας εμπειρίες από τέτοιους αγώνες, για την επόμενη κατηγορία (Α' ΕΠΣΜ). Επόμενος αγώνας για την Δόξα είναι με αντίπαλο τον Αία Ευόσμου, αγώνας που θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο του Πενταλόφου. Η ημερομηνία και η ώρα του παιχνιδιού θα οριστούν την Τρίτη 19-1-2016 από την ΕΠΣΜ.