Αναζητηση στο ιστολογιο (Μπορειτε να δειτε προηγουμενες δημιοσιευμενες αναρτησεις)

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

ΘΕΡΜΗ ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ!!!

Πέμπτη, 28 Απριλίου 2016

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!



Ο Πρόεδρος και το Δ.Σ. της ομάδος Μ.Α.Σ. ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ σας εύχονται Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση σε όλους.

Κυριακή, 17 Απριλίου 2016

Α' ΦΑΣΗ PLAY OFF: Θερμαϊκός Θέρμης-Κεραυνός Αγγελοχωρίου 1-0



Σπουδαία νίκη για τον Θερμαϊκό Θέρμης καθώς κατάφερε να πάρει τη νίκη κόντρα στον Κεραυνό Αγγελοχωρίου με 1-0. Αρχικά οι δύο ομάδες ολοκλήρωσαν το παιχνίδι με παίκτη λιγότερο καθώς ο Παπαναστασίου στο 37' άφησε την ομάδα του με δέκα ενώ ο Βασιλειάδης για τους φιλοξενούμενους στο 90' αντίκρισε κι αυτός την κόκκινη κάρτα. 
Τελικά, ο Σαράφογλου ήταν αυτός που νίκησε τον Μαλαμή στο 70ο λεπτό της αναμέτρησης με το σκορ να παραμένει έτσι μέχρι και τη λήξη της αναμέτρησης. Πλεόν, οι γηπεδούχοι στρέφουν την προσοχή τους στο επόμενο παιχνίδι όπου είναι αυτό με την Καρδία στο γήπεδο του Ρυσίου με τις δύο ομάδες να δίνουν την μάχη τους για ένα προνομιούχο εισιτήριο εισόδου στα μπαράζ ανόδου της Γ' Εθνικής κατηγορίας.
Αποβολή: Παπαναστασίου (37'), Βασιλειάδης (90').
Σκόρερ: Σαράφογλου (70').
Διαιτησία: Ζαχαριάδης (Μερκενίδης Α. - Σιανίδης).
ΘΕΡΜΗ (Γιότκος): Παλαβράκης, Παπαδόπουλος, Τρόκας, Κολώνης, Φάκκας, Παπαναστασίου, Σιαντρόπουλος (64' λ.τ Μαυρομάτης), Τσόχας (85' Καραπατσακίδης), Παπαγαθονίκου (63' Κόλκος), Σαράφογλου, Φοινικόπουλος.
ΚΕΡΑΥΝΟΣ (Αμανατίδης): Μαλαμής, Τροκάνας, Βασιλειάδης, Κατσόγλου, Σαραγιώτης, Αμαρίλντο, Γιαβούρογλου (67' Σαλούκας), Νταντάμης, Γιουκούδης, Χατζηβλασίου (67' Αλεξόπουλος), Πανιτσίδης.
ΠΗΓΗ: pamebala.gr

Επιστρέφει στα παλιά λημέρια η Δόξα Πενταλόφου!!!


Ο φετινός εφιάλτης τελείωσε για την Δόξα Πενταλόφου, πραγματοποιόντας μία από τις χειρότερες χρονιές στην 43χρονη ιστορία της, συγκεντρώνοντας μόλις 6 βαθμούς σε 34 αγώνες και γκολ υπερ 13-κατά 77. Έπειτα από έξι χρόνια στα μεγάλα σαλόνια, με 3 ανόδους και 2 υποβιβασμούς η ομάδα διέπρεψε 1 χρόνο στην Γ’ Εθνικη, 1 χρόνο στην Δ’ Εθνική και 4 χρόνια στην Α1 Κατηγορία ΕΠΣΜ, συναντώντας μεγάλα ονόματα του ελληνικού ποδοσφαίρου όπως η ΑΕ Λάρισας, η Καστοριά, η Κοζάνη, ο Μακεδονικός, ο Κιλκισιακός, ο ΠΑΣ Πρέβεζα, ο Καμπανιακός και πολλές άλλες ακόμη, η Δόξα Πενταλόφου επιστρέφει μετά από καιρό στην Α’ Κατηγορία ΕΠΣΜ, εκεί όπου αγωνίστηκε τελευταία φορά την σεζόν 2009-10. Ένα πρωτάθλημα το οποίο γνωρίζει αρκετά καλά καθώς έχει αγωνιστεί 10 αγωνιστικές περιόδους στα 43 χρόνια ιστορίας. Ας ελπίσουμε το ερχόμενο πρωτάθλημα να είναι τελείως διαφορετικό από το φετινό που πέρασε!

Πέμπτη, 14 Απριλίου 2016

Θύελλα Περιστερώνα-Δόξα Πενταλόφου 2-0



Το τελευταίο παιχνίδι στην Α1 πραγματοποίησε χθες το απόγευμα η Δόξα Πενταλόφου μέσα στον Περιστερώνα, γνωρίζοντας την ήττα από την τοπική Θύελλα με σκορ 2-0. Σκόρερ της Θύελλας ήταν ο Παντελίδης στο 16' και ο Κάλτσος στο 82', ενώ δοκάρι για την Δόξα είχε ο Τζιώλης στο 88'. Τελείωσε η αγωνιστική σαιζόν για την Δόξα που από την χρονιά θα αγωνίζεται στο πρωτάθλημα της Α' Κατηγορίας ΕΠΣΜ.

Θύελλα Περιστερώνα (Γιώργος Μπαβέλης): Σαραπατσάνος, Δάμι, Παντελίδης, Παυλίδης, Λαγόντζος (46’ Κασκάνης), Δέντσας, Σάϊντ (70’ Κάλτσος), Χαλαζιάς, Γκάτζο (57’ Νίτσης), Πετρίδης, Μποζίνης.
Δόξα Πενταλόφου (Γιώργος Βλαχούδης): Ψάριας, Τσιφούτης Χρ., Λιθοξόπουλος, Σαπάνης, Τσιφούτης Αθ., Σημαιοφορίδης (53’ Μάσκας), Γιόφκας, Τζιώλης, Τάκης (46’ Μενεξές), Πουμπουρίδης, Παροτσίδης (46’ Βασιλειάδης).

Τετάρτη, 13 Απριλίου 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ (34η Αγωνιστική)



Δείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ όπου μετέχει η Δόξα Πενταλόφου.

Αναλυτικά η 34η αγωνιστική 
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων: 2-1
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ιάσων Αυγής: 1-0  
Νίκη Μεσημερίου - Αίας Ευόσμου: 2-2  
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός: 1-2
Μακεδονικός Λητής - Οδυσσέας Κορδελιού: 0-1
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ολυμπιακός Κυμίνων: 2-1
Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Πενταλόφου: 2-0
Παύλος Μελάς - ΑΟ Καρδίας: 3-0
Αχιλλέας Τριανδρίας - Φοίνικας Πολίχνης: 2-2

Βαθμολογία (34η αγωνιστική)
1.       Μακεδονικός 76
2.       ΑΟ Καρδίας 64
3.       Θερμαϊκός Θέρμης 63
4.       Κεραυνός Αγγελοχωρίου 61
5.       Παύλος Μελάς 60
6.       Ολυμπιακός Κυμίνων 57
7.       Νίκη Μεσημερίου 55
8.       ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 52
9.       Ιάσων Αυγής 51
10.    Αχιλλέας Τριανδρίας 49
11.    Οδυσσέας Κορδελιού 49
12.    Αίας Ευόσμου 46
13.    Φοίνικας Πολίχνης 45
14.    Θύελλα Περιστερώνα 38
15.    ΓΣ Ηλιούπολης 29
16.    ΠΑΟ Κουφαλίων 28
17.    Μακεδονικός Λητής 14
18.    Δόξα Πενταλόφου 6

Τρίτη, 12 Απριλίου 2016

ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ!!!



ΤΗΝ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ 34ΗΣ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1 ΕΠΣΜ. Ο ΑΓΩΝΑΣ ΘΑ ΠΡΑΓΜΑΤΟΠΟΙΗΘΕΙ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ 13/4/2016 ΣΤΙΣ 17:30 Μ.Μ. ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΤΗ ΕΒΔΟΜΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1, Η ΔΟΞΑ ΓΝΩΡΙΣΕ ΕΝΤΟΣ ΕΔΡΑΣ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΥΕΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΜΕ ΣΚΟΡ 1-2. ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ ΣΕ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΜΑΤΣ ΗΤΑΝ Ο ΦΩΤΗΣ ΚΑΡΑΦΥΛΛΙΔΗΣ.

ΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΤΗΣ ΘΥΕΛΛΑΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ:
ΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ:
Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΝ ΤΕΤΑΡΤΗ ΣΤΟΝ ΠΕΡΙΣΤΕΡΩΝΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ:
ΚΑΙΡΟΣ: Αίθριος Καιρός
ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ: 20-23 °C
ΑΝΕΜΟI: 2 μποφόρ
ΔΕΥΘΥΝΣΗ ΑΝΕΜΟΥ: 
ΥΓΡΑΣΙΑ: 39-45%

Δευτέρα, 11 Απριλίου 2016

Πρόγραμμα αγώνων Τετάρτης 13 Απριλίου 2016 στην Α1!!!



ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ

ΤΕΤΑΡΤΗ 13.04.2016
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(34η αγωνιστική)
------------------------------------------
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων 
Γήπεδο: Θέρμης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος - Α'Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος



Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ιάσων Αυγής 

Γήπεδο: Νέων Επιβατών - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βλαχούδης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος



Νίκη Μεσημερίου - Αίας Ευόσμου 

Γήπεδο: Μεσημερίου - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Βότσαρης Κωνσταντίνος - Α'Βοήθ.: Ανδρικόπουλος Γεώργιος



ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός 

Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τσαουσίδης Φώτιος - Α'Βοήθ.: Κελεσίδου Μαντλέν



Μακεδονικός Λητής - Οδυσσέας Κορδελιού 

Γήπεδο: Λητής - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος - Α'Βοήθ.: Νάκουτη Ελένη



ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ολυμπιακός Κυμίνων 

Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ - Α'Βοήθ.: Παπαδημητρίου Ηλίας



Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Πενταλόφου 

Γήπεδο: Περιστερώνας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος - Α'Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης



Παύλος Μελάς - ΑΟ Καρδίας 

Γήπεδο: Σταυρούπολης - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος - Α'Βοήθ.: Παυλίδης Τριαντάφυλλος



Αχιλλέας Τριανδρίας - Φοίνικας Πολίχνης 

Γήπεδο: Τριανδρίας - ώρα: 17.30
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος - Α'Βοήθ.: Φαντίδου Μαρία

Κυριακή, 10 Απριλίου 2016

ΟΙ ΣΚΟΡΕΡ ΤΗΣ ΔΟΞΑΣ (33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ Α1' ΕΠΣΜ 2015-16)



Δείτε αναλυτικά τους σκόρερ, 33η αγωνιστική.

2 Γκολ: Σαραμουρλής, Τσιφούτης Αθ., Καραφυλλίδης, Τζιώλης.

1 Γκολ: Γιαννακόπουλος, Λιθοξόπουλος, Μάσκας, Σημαιοφορίδης, Σαπάνης.

Δόξα Πενταλόφου-Αχιλλέας Τριανδρίας 1-4



Την ήττα γνώρισε χθες το απόγευμα η Δόξα Πενταλόφου από την ομάδα του Αχιλλέα Τριανδρίας με σκορ 1-4. Η ομάδα της Τριανδρίας κατάφερε να προηγηθεί μόλις στο 1ο λεπτό της αναμέτρησης με πλασέ του Νικολόπουλου, κάνοντας το 0-1. Δέκα λεπτά αργότερα ο Ιωαννίδης με δυνατό σουτ διπλασίασε τα τέρματα για την ομάδα του. Το 0-3 έγινε στο 34' με ωραίο πλασέ του Ζήσι. Πρώτη και τεράστια ευκαιρία για την Δόξα να μειώσει το σκορ στο 41', όταν ο Σαραμουρλής έπιασε δυνατό σουτ, ο τερματοφύλακας της Τριανδρίας Μαυρομιχάλης απέκρουσε δύσκολα, η μπάλα όμως καταλήγει από τα δεξιά στον Τζιώλη, ο οποίος από δύσκολη θέση όμως δεν μπόρεσε σε άδεια εστία να στείλει τη μπάλα στα δίχτυα. Σκορ ημιχρόνου 0-3.

Στο δεύτερο ημίχρονο και στο 46' η Δόξα μειώνει το σκορ σε 1-3, με κοντινά πλασέ του Σαπάνη. Στο 57' μετά από ωραία ανάπτυξη των παικτών της Τριανδρίας, ο Νικολόπουλος με πλασέ νίκησε τον Πένου και έγραψε το τελικό 1-4. Επόμενος και τελευταίος αγώνας για την Δόξα είναι με αντίπαλο την Θύελλα Περιστερώνα, αγώνας που θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 13-4-2016 στις 17:30 μ.μ., στο γήπεδο της Περιστερώνας.


Δόξα Πενταλόφου (Γιώργος Βλαχούδης): Πένου, Τσιφούτης Χρ., Σαπάνης, Μάσκας, Καρκάρης (67' Κύρου), Τσιφούτης Αθ., Πουμπουρίδης, Σαραμουρλής, Βασιλειάδης, Γιόφκας (87' Ψάριας), Τζιώλης (59' Σαρίκης).

Αχιλλέας Τριανδρίας (Κώστας Γαλτσίδης): Μαυρομιχάλης, Δεληγιώργης, Ζωγράφος, Μαρμαρίδης, Πανούσης, Μουτζίκος, Κουτσικοβαγγέλης, Ιωαννίδης (66' Τσιάμης), Λιάρος, Ζήσι (72' Γουγουτσάς), Νικολόπουλος (60' Τσαρδακλής).

Σάββατο, 9 Απριλίου 2016

Αποτελέσματα και βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ (33η Αγωνιστική)



Δείτε τα αποτελέσματα και τη βαθμολογία της Α1 κατηγορίας ΕΠΣΜ όπου μετέχει η Δόξα Πενταλόφου.

Αναλυτικά η 33η αγωνιστική 
ΠΑΟ Κουφαλίων - Κεραυνός Αγγελοχωρίου: 1-2  
Θερμαϊκός Θέρμης - Νίκη Μεσημερίου: 1-1
Ιάσων Αυγής - ΓΣ Ηλιούπολης: 3-2 
Αίας Ευόσμου - Μακεδονικός Λητής: 3-1  
Μακεδονικός - ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας: 3-4  
Οδυσσέας Κορδελιού - Θύελλα Περιστερώνα: 2-0 
Ολυμπιακός Κυμίνων - Παύλος Μελάς: 0-1
Δόξα Πενταλόφου - Αχιλλέας Τριανδρίας: 1-4
Φοίνικας Πολίχνης - ΑΟ Καρδίας: 1-1

Βαθμολογία (33η αγωνιστική)
1.       Μακεδονικός 73
2.       ΑΟ Καρδίας 64
3.       Θερμαϊκός Θέρμης 60
4.       Κεραυνός Αγγελοχωρίου 58
5.       Ολυμπιακός Κυμίνων 57
6.       Παύλος Μελάς 57
7.       Νίκη Μεσημερίου 54
8.       Ιάσων Αυγής 51
9.       ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας 49
10.    Αχιλλέας Τριανδρίας 48
11.    Οδυσσέας Κορδελιού 46
12.    Αίας Ευόσμου 45
13.    Φοίνικας Πολίχνης 44
14.    Θύελλα Περιστερώνα 35
15.    ΓΣ Ηλιούπολης 29
16.    ΠΑΟ Κουφαλίων 28
17.    Μακεδονικός Λητής 14
18.    Δόξα Πενταλόφου 6

Eπόμενη 34η αγωνιστική
Θερμαϊκός Θέρμης - ΠΑΟ Κουφαλίων: 
Κεραυνός Αγγελοχωρίου - Ιάσων Αυγής:  
Νίκη Μεσημερίου - Αίας Ευόσμου: 
ΓΣ Ηλιούπολης - Μακεδονικός: 
Μακεδονικός Λητής - Οδυσσέας Κορδελιού: 
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας - Ολυμπιακός Κυμίνων: 
Θύελλα Περιστερώνα - Δόξα Πενταλόφου: 
Παύλος Μελάς - ΑΟ Καρδίας: 
Αχιλλέας Τριανδρίας - Φοίνικας Πολίχνης:

Πέμπτη, 7 Απριλίου 2016

ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ-ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΠΡΙΝ ΤΗ ΣΕΝΤΡΑ!!!


ΣΑΒΒΑΤΟ 9/4/2016, ΩΡΑ 17:00 Μ.Μ., ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ

ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΘΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΕΙ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 9-4-2016 ΚΑΙ ΩΡΑ 17:00 μ.μ., ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ 33ΗΣ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1 ΕΠΣΜ. ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΓΥΡΟ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΔΕΚΑΤΗ ΕΚΤΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1, Η ΔΟΞΑ ΕΙΧΕ ΓΝΩΡΙΣΕΙ ΠΟΛΥ ΒΑΡΙΑ ΗΤΤΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΜΕ ΣΚΟΡ 6-0. ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΥΠΕΝΘΥΜΙΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΣΥΝΑΝΤΗΘΗΚΑΝ ΟΙ ΔΥΟ ΟΜΑΔΕΣ ΣΤΟΝ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΤΗΝ 29Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΤΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΤΗΣ Α1' ΕΠΣΜ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ 2014-2015, ΕΚΕΙ ΟΠΟΥ Η ΔΟΞΑ ΠΕΝΤΑΛΟΦΟΥ ΗΤΤΗΘΗΚΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΧΙΛΛΕΑ ΤΡΙΑΝΔΡΙΑΣ ΜΕ ΣΚΟΡ 0-1.

Τρίτη, 5 Απριλίου 2016

Το πρόγραμμα αγώνων του Σαββάτου 9 Απριλίου 2016 στην Α1!!!



ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09.04.2016
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(33η αγωνιστική)
——————————————
ΠΑΟ Κουφαλίων – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Κουφαλίων (παλιό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Αλεξόγλου Σταύρος – Α’Βοήθ.: Χαρατσίδης Χρήστος

Θερμαϊκός Θέρμης – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Θέρμης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος

Ιάσων Αυγής – ΓΣ Ηλιούπολης
Γήπεδο: Αυγής – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Παπατζίκος Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Ιντζίδης Ιπποκράτης

Αίας Ευόσμου – Μακεδονικός Λητής
Γήπεδο: Δημ. Ευόσμου (πλαστικό) – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Χάιτας Γεώργιος – Α’Βοήθ.: Γαλεντέρης Δημήτριος

Μακεδονικός – ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας
Γήπεδο: Μακεδονικού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ματσιάτσος Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος

Οδυσσέας Κορδελιού – Θύελλα Περιστερώνα
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος

Ολυμπιακός Κυμίνων – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Νικολαίδης Απόστολος – Α’Βοήθ.: Λυμπεριάδης Πέτρος

Δόξα Πενταλόφου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Πριτσίνη Φιλίππα

Φοίνικας Πολίχνης – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 17.00
Παρατηρητής: Κοντόπουλος Στυλιανός – Α’Βοήθ.: Μαυρόπετρος Γεώργιος