Δείτε το πρόγραμμα αγώνων για το πρωτάθλημα της Α1 ΕΠΣ Μακεδονίας, του ερχόμενου Σαββατοκύριακου 7-8 Μαρτίου.
ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 07.03.2015
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 07.03.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτιος
——————————————
Κεραυνός Αγγελοχωρίου – ΑΕ Πολυδενδρίου
Γήπεδο: Αγγελοχωρίου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Μπακιρτζόγλου Φώτιος
ΠΑΟΝ Επιβατών – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
Γήπεδο: Νέων Επιβατών – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Βότσαρης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Ζησόπουλος Κωνσταντίνος
ΓΣ Ηλιούπολης – Παύλος Μελάς
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καραθανάσης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καραθανάσης Κων/νος – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
Ομόνοια Σίνδου – Μακεδονικός
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος
Γήπεδο: Σίνδου – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Καρυπιάδης Λάζαρος
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
ΚΥΡΙΑΚΗ 08.03.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(29η αγωνιστική)
——————————————
ΑΠΕ Λαγκαδά – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Παπαναστασίου Χρήστος
——————————————
ΑΠΕ Λαγκαδά – Διγενής Μονολόφου
Γήπεδο: Λαγκαδά – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Κόλτσος Βασίλειος – Α’Βοήθ.: Παπαναστασίου Χρήστος
Οδυσσέας Κορδελιού – Ενωση Συκεών
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Γήπεδο: Ελευθερίου – Κορδελιού – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Ιγνατιάδης Θεοχάρης – Α’Βοήθ.: Κόγιας Αθανάσιος
Δόξα Πενταλόφου – Αχιλλέας Τριανδρίας
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Γήπεδο: Πενταλόφου – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Δουβλέκης Σταύρος – Α’Βοήθ.: Γκόγκος Ιωάννης
Ολυμπιακός Κυμίνων – ΑΟ Καρδίας
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 16.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Αθανάσιος – Α’Βοήθ.: Κυριακίδης Θεοχάρης