ΕΝΩΣΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΩΝ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.11.2015
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21.11.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
——————————————
ΠΟ Μαλακοπής Πυλαίας – Κεραυνός Αγγελοχωρίου
Γήπεδο: Δημ.Πυλαίας (πλαστικό) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Τσολάκης Δημήτριος – Α’Βοήθ.: Καραμέτος Χρήστος
Φοίνικας Πολίχνης – Μακεδονικός
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος
Γήπεδο: Πολίχνης – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ναζίρης Αλέξανδρος – Α’Βοήθ.: Κολόκας Κωνσταντίνος
ΚΥΡΙΑΚΗ 22.11.2015
Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ)(14η αγωνιστική)
——————————————
ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Αποστολίδης Ιωάννης
——————————————
ΓΣ Ηλιούπολης – ΠΑΟ Κουφαλίων
Γήπεδο: Άνω Ηλιούπολης (πλαστικό) – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Σταμάτης Ηλίας – Α’Βοήθ.: Αποστολίδης Ιωάννης
Μακεδονικός Λητής – Νίκη Μεσημερίου
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος
Γήπεδο: Λητής – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Καμπαρμάκης Χρήστος – Α’Βοήθ.: Πιπύρος Δημήτριος
Θύελλα Περιστερώνα – Θερμαϊκός Θέρμης
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Γήπεδο: Περιστερώνας – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Περιβόλης Πασχάλης – Α’Βοήθ.: Παπαδόπουλος Γεώργιος
Παύλος Μελάς – Ιάσων Αυγής
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Θεοδωρούδης Ιωάννης
Γήπεδο: Σταυρούπολης – ώρα: 11.30
Παρατηρητής: Διαμαντίδης Παναγιώτης – Α’Βοήθ.: Θεοδωρούδης Ιωάννης
Αχιλλέας Τριανδρίας – Αίας Ευόσμου
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
Γήπεδο: Τριανδρίας – ώρα: 11.00
Παρατηρητής: Γεραρίδης Ιωάννης – Α’Βοήθ.: Κωστόπουλος Μάρκος
ΑΟ Καρδίας – Οδυσσέας Κορδελιού
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Γήπεδο: Μάττα 1 (Ραιδεστού) – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Παπαδόπουλος Εμμανουήλ – Α’Βοήθ.: Καραμπούτας Γεώργιος
Ολυμπιακός Κυμίνων – Δόξα Πενταλόφου
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη
Γήπεδο: Κυμίνων – ώρα: 15.00
Παρατηρητής: Ρακόπουλος Νικόλαος – Α’Βοήθ.: Μουχσιάδης Ντέμη